2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Maşallah kuzuna demekki bazen uyku daha ağır basıyor

Kızlar sizlere bişey sorucam son muayene olduğunuzda yatış pozisyonu hakkında bilgilendirme yaptımı doktorlarınız ?? (Sola yatın veya sağa yatın, sırt üstü yatmayın vs gibi)

Kızlar sizlere bişey sorucam son muayene olduğunuzda yatış pozisyonu hakkında bilgilendirme yaptımı doktorlarınız ?? (Sola yatın veya sağa yatın, sırt üstü yatmayın vs gibi)
bana birşey demedi ama doktor banu çiftçiyi takip ediyorum onun dediğine göre 27. haftaya kadar istediğimiz şekilde yatabiliriz sonrasında sırt üstü yatmak sakıncalı videoyu da bırakıyorum buraya çok detaylı anlatmış

Ay teşekkür ederim benim doktorumda bişey söylemedi gece her 3 tarafa da dönüyormuşum eşim söyledi nasıl engelliycem bilmiyorum

Ay teşekkür ederim benim doktorumda bişey söylemedi gece her 3 tarafa da dönüyormuşum eşim söyledi nasıl engelliycem bilmiyorum
27de değilseniz endişelenmeyin bence ama geçtiyseniz sırta yastık koyup desteklemek çözüyomjş galiba yani ben denicem bakalım

Benimki çok hareketli maşallah, bi cadı geliyor diyorum,geçen gün ebe kalp sayımı alacam dedi tam 20 dk uğraştırdı, bi sağda bi solda bi aşağıda bi yukarıda, kadın tam buluyor tekme ayıp kaçıyor, ben hiç bu kadar uğraşmadım dedi kadıncağız, asiya gelince poposuna vurun artık dedim. Oglum cok sakindi ara ara kipirdardi, oda artık son haftalarda hissederdim, bu tam bir cadi, cani sagolasica, şuan bile habire tekme atıyor
Yok bana demedi bisey ama biraz ileri haftalarda sola yatmak daha iyi diyorlar

Günaydın kızlar bugün kontrole geldim 24 haftalığım belki şeker yüklemesi yapılır diye aç geldim ama açlığımı sordular bişeyler ye sonra glikozu iç dediler şimdi içicem ama aklım karıştı aç bakılmıyomuydu

Süreç nasıldı acaba

Formül şu anacığım fazla yer kaplamasın diye kocayı atıyon yataktan :)))) yastıkla destekliyon sırtını sağa sola yatmanda sıkıntı yok sırt üstü ya da yüz üstü yatmaman daha önemli. Sırt üstü yatttığımızda hem ağırlık bele yük oluyor hemde damarlara baskı olduğu için sıkıntı oluyor. Bütün gece sola yatamayacağımız için arada sağa yatabiliriz :) Sağına soluna yastık koy baktın kocayla sığamıyosun at aşağı gitsin :)))

İlk önce 50 Gr şeker ile yapılıyor test, onda şeker (ekmek dahil) yemeden kahvaltı yap gel dediler bana. Risk görülürse ötekini (100 gr) aç yapıyorlarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…