2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
20 haftadan selamlar kanımda enfeksiyon çıktı tedavisi sonuçları hakkında bilgisi olan bu durumu yasayan varmı ..

ultrasona gittim ..ben idrarda enfeksiyondan süphe edyodum kanda cıktı .. büyük grip gecrdim 1 buçuk 2 ay gecmedi bulaştı heralde kana kadar..
Benim iki kere enfeksiyon oldu idrarda bakteri üremesi yok olduğu için bol su ve tek kullanımlık antibiyotik ilaçla geçti ancak sizde kana geçtiği için daha etkili bir antibiyotik verecektir ihmal etmeyin enfeksiyon bebeğe zarar vermesin

İyi geceler, arkadaşlar.Bir şey sorucam.Ben 24+2 haftalık hamileyim.Bir kaç gün önceye kadar bebeğimi iyi hiss ediyordum, şimdi de hiss ediyorum ama az ve hareket sanki göğusumun altında belirgin.Bunu yaşayan oldu mu?

Ben yaşıyorum 22+2 yim 2 gündür daha az hissediyorum. Endişelenmiştim ama sanırım normal

Biberon konusunda yavaş akım olan ve normal akım olanlar varmış neye göre almamız lazım bilgin var mı??
Kaşık biberon en iyisi çünkü anne memesine en yakın diye bir reklam var sadece emzirme hemşireleri ebeleri hep böyle diyor bebek meme reddi yapar biberon verilecekse 1-bebek kadehi (bazı sağma makinalarının var 2- kaşık biberon 3- enjektör ile 4- parmakla bunları araştır bn eğitim aldım ordada öğrettiler geri kalanı hep meme reddi yapıyor onun için bu şekilde araştır çünkü biberon çalıştırdığı kaslar değişiyor azalıyor çocuk bir daha meme alıp zorlanmak istemiyor bu az akmasıyla alakalı değil emme reflexini zorlsştırmasıyla alakalı.instgramda emzir hemşiresi ebesi falan yaz bir sürü bilgi var markaların reklam oyunlarına gelme

Haftanın son günü süprizi gebelik şekeri diyetisyene yönlendirmiş bakalım.. içinizde varmı şeker çıkan nasıl bir yol izliyor

Malesef göbek bir süre küçülmüyor en fazla 1 beden küçülür sonra yavaş yavaş iniyor

Araştırıcam canım teşekkür ederim

Haftanın son günü süprizi gebelik şekeri diyetisyene yönlendirmiş bakalım.. içinizde varmı şeker çıkan nasıl bir yol izliyor
Benim hamileliğimin başında çıktı gebelik şekeri dahiliyeye yönlendirmişti doktorum oda şeker takip cihazı verdi hamileliğimin başından beri takip ediyorum yeme içmeni düzene koyduğun zaman normale dönüyor genelde ben eskiden beri hep kilo problemi yaşadığım için diyetle haşır neşirim kendi kendime dikkat ederek şekerimi düzene soktum

Önce beslenmeyle düzenleyebilecekler mi ona bakıyorlar. Düzelmezse ilaç tedavisi diye biliyorum. Gidene kadar beyaz ekmek, pirinç çok tüketmeyin. Şekerli şeyler yememeye çalışın. Günde 1-2 porsiyon meyveyi geçmeyin hiçte canınızı sıkmayın illa çözümü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…