2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bir şey soracağım. Doğumdan sonra göbek bölgesi hemen 2-3 beden kadar küçülüyor mu? Yoksa biraz mı iniyor sadece
Hastane için gecelik alacağım bedenini bi türlü seçemedim. 7. ayda ne olur ne olmaz hazır edeceğim için her şeyi son aya bırakmak istemiyorum
Sezaryende özellikle daha mı az fark oluyor hemen doğum sonrası

25-26 haftalık anneler bebek hareketleriniz nasıl benimki biraz durgunlaştı 2 gündür dürtünce oynuyo yada akşamları uzanınca ama oda çok uzun süreli değil hangi haftadan itibaren takip yapmak lazım genel rutini acaba?

Cuma gidicem detaylıdan beri gitmedim çok merak ediyorum durumları
Ben bugün geldim şuan da şeker yükleme testi yapıyo ölcem açlıktan verdikleri sıvı çok değişikti tat olarak inşallah sıkıntı çıkmaz…. Geçen gün kilo muhabbeti yapıyoduk bu sefer benim aldığım kiloya göre defne hanım az almış sata göre de geriye düşmüş 3 gün kadar o canımı sıktı biraz

Ben bugün geldim şuan da şeker yükleme testi yapıyo ölcem açlıktan verdikleri sıvı çok değişikti tat olarak inşallah sıkıntı çıkmaz…. Geçen gün kilo muhabbeti yapıyoduk bu sefer benim aldığım kiloya göre defne hanım az almış sata göre de geriye düşmüş 3 gün kadar o canımı sıktı biraz
Sıkma canını 3 günden bişi olmaz doktorlar 1-2 haftalık farkları bile normal kabul ediyor benimde detaylıda sata göre 2 gün geriden çıkmıştı doktor hiç takılma dedi

25-26 haftalık anneler bebek hareketleriniz nasıl benimki biraz durgunlaştı 2 gündür dürtünce oynuyo yada akşamları uzanınca ama oda çok uzun süreli değil hangi haftadan itibaren takip yapmak lazım genel rutini acaba?
28. haftadan itibaren takip yapılıyor diye biliyorum ben

Benim de aynı oldu, pazar ve pazartesi durgundu bu sabah biraz hareketlendi. Umarım normaldir bu durum. Bir yerde 28. haftadan sonra takip edin diye okumuştum ama tecrübesi olanlar daha iyi bilir.

Benim de aynı oldu, pazar ve pazartesi durgundu bu sabah biraz hareketlendi. Umarım normaldir bu durum. Bir yerde 28. haftadan sonra takip edin diye okumuştum ama tecrübesi olanlar daha iyi bilir.
Benimde bugün öğlen baya hareketlendi dışardanda görünüyodu hareketleri demekki keyfi gelince hareket ediyolar cuma günü kontrolüm var sorcam doktoruma

Bebekten bebeğe değişiyor hareket olayı. Benim ilk kızımda hiç durmadan oynardı bu da aynı. Dürtünce karşılık veriyorsa sıkıntı yapma keyfine düşkündür sessiz sakin garibim uyur o :)) Benimkilerde anca halay çeksin içerde anacığım karnında nasılsa doğunca da öyle oluyorlar bırak uyusun :))

Bebekten bebeğe değişiyor hareket olayı. Benim ilk kızımda hiç durmadan oynardı bu da aynı. Dürtünce karşılık veriyorsa sıkıntı yapma keyfine düşkündür sessiz sakin garibim uyur o :)) Benimkilerde anca halay çeksin içerde anacığım karnında nasılsa doğunca da öyle oluyorlar bırak uyusun :))
Doğru diyorsun aslında sakin bebek iyidir 😊

Ben 22 haftalığım dün doktorum hareket meselesini sordum çünkü bazı günler çok hareketli bazı günler hiç hareket etmiyor gibi geliyor bana. Doktorum 27-28.haftalarda hareket takibini yapmamı söyledi bu haftalardan önce takip yapman gereksiz dedi

Benimki haftasına göre bayağı iyi çok şükür. 25.Haftadayız geçen iki haftaya göre artık çok daha net hissediyorum

Benimki haftasına göre bayağı iyi çok şükür. 25.Haftadayız geçen iki haftaya göre artık çok daha net hissediyorum
Hareket edince bende hissediyorum onda sıkıntım yok hatta dışardan bile belli oluyor hareketi ama bazı günler çok hareket ederken bazı günler durgun oluyor iki gündür çok az hareket yakaladım yada dürtünce tepki verdi ama bugün öğlen seri hareket vardı

Sıkma canını 3 günden bişi olmaz doktorlar 1-2 haftalık farkları bile normal kabul ediyor benimde detaylıda sata göre 2 gün geriden çıkmıştı doktor hiç takılma dedi
Benimkide öyle çok üstüne düşmedi ama üzüldüm işte eksik beslenmede yapmadım ama galiba bu deprem beni derinden etkilemiş ki defne bile etkilenmiş bundan sonra dünya yansa umursamıcam 😞

X