2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
İçimi dökmem lazım yoksa sinirden patlıycam...
Ya özel bir şirkette muhasebeciyim maaşım aralık ayına kadar idare eder diyebilirim. Ocak ayı zammına bakar mısın asgari ücret... Haftanın 6 günü tam gün çalışıyorum. Muhasebeyi geçtim özel asistanlığını dahi yapıyorum. Sırf hamileyim diye uyguladığı mobbing değil de nedir? Çok moralim bozuldu.

Ben 77 ile gebe kaldım, geçen gün tartildim diyetisyen de hala 77 kiloyum, ilk haftalarda mide sıkıntısından 3 buçuk kilo vermiştim onu geri almışım o kadar, valla mutlu oldum, bebisimde 630 gr, dr normal dedi. 3 5 kilo daha alsam en fazla yeter, hatta mumkunse ben almayim sadece cocuk alsin
Bende 25 haftadayim bazen benimde oyle oluyorkarnım taş gibi sertleşiyor içerden bisey ittiriyor gibi, ben çocuk ayaklarıyla itiyor diye düşünüyorum hep

Evet ya kilo çok önemli değil onların peşinde koşmaktan kilodan eser kalmıcak zaten Evet defne koyucaz şimdiden ismini öğrendi yavrum

Kızlar koltuk altı ve bikini bölgesi kararması yaşayan varmı 25 haftalık olcam bugün fark ettim kararmış baya normal mi böyle olması geçicidir umarım

Daha önce sezeryan olan varmi arkadaşlar, benim ilk çocuk sezeryandi, şuan dikiş yerlerim çok acıyor, oğlum 3 ay sonra 7 yaşında olacak, 7 sene oldu yani, karnım büyüdükçe acıyor ya ne yapsam bilmiyorum

Kızlar koltuk altı ve bikini bölgesi kararması yaşayan varmı 25 haftalık olcam bugün fark ettim kararmış baya normal mi böyle olması geçicidir umarım
Evet şuan benimde öyle insallah geçici Bi durumdur. Bende şuan 25 haftalığım siz şeker yuklem3sini yaptırdınız mi yada yaptırmayı düşünüyor musunuz

Evet şuan benimde öyle insallah geçici Bi durumdur. Bende şuan 25 haftalığım siz şeker yuklem3sini yaptırdınız mi yada yaptırmayı düşünüyor musunuz
Yaptırmadım henüz bu hafta kontrole gitcem muhtemelen söyler doktorumda ben yaptırmayı düşünmüyorum

2.doz tetenoz için aile hekimine gittim bugün depremden dolayı aşı yokmuş hep o bölgeye gönderilmiş kaldı aşım yaptıramadım gelince arayacaklarmış var mı sizlerdede böyle bi durum??

2.doz tetenoz için aile hekimine gittim bugün depremden dolayı aşı yokmuş hep o bölgeye gönderilmiş kaldı aşım yaptıramadım gelince arayacaklarmış var mı sizlerdede böyle bi durum??
evet benim de hemşire martın başında tekrar konuşalım dedi aynı sebepten aşı bekliyolarmış

Canım ben koltuk altı ve bikini bölgesine dikkat etmedim ama boynum çok kararıyordu
Ya benimde bikini ve koltuk altı kararmış birazda göbeğimde renk değişimi başlamış normal doğumdan sonra geçer diyolar ama görüntü çok kötü ya inşallah dedikleri gibi olur

Ya benimde bikini ve koltuk altı kararmış birazda göbeğimde renk değişimi başlamış normal doğumdan sonra geçer diyolar ama görüntü çok kötü ya inşallah dedikleri gibi olur
Dediğim gibi benim boyun kısmında oluyor görüntü olarak kötü ama doğumdan sonra geçiyor merak etme

Ben daha 1. Dozu 16 sında yaptırdım ellerinde aşı mevcuttu acaba belli bölgelerden mi gönderim sağlandı ki

Ben daha 1. Dozu 16 sında yaptırdım ellerinde aşı mevcuttu acaba belli bölgelerden mi gönderim sağlandı ki
Bilemiyorum ki sadece il sağlıkta 15 tane var onlarda acil durumlar için dediler sanırım stok yoksa şuan bakanlık temin etmiyor beklicekmişiz

Hanımlar sarı akıntı var koku yok ama birkaç gündür yorulunca sağ kasık ağrısı oluyor doktor akıntıya bakmadan antibiyotik verdi garanti oldun diye. suprax kullanan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…