2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
size de kocaman bir maşallah
ben şikayetlerimi söyleyince herkes ohooo naptın daha dur diyor kalkamıyorum diyorum 9 aylıkken ne yapacaksın diyor

İşte bende o yüzden sinir oluyorum arkadaşımında öyle gebe eğitimine bile çağırdılar tüm bilgiler eğitimler katıldı. Benim 5. Ayım daha kimse aramadı üstelik ben gittim bilgi verdim ona ragmen şikayet etmeyi düşünüyorum yani yarın bebek doğduğunda aşılarında daha çok problem yaşarım gibi

merhaba evet buradan bir arkadaş söylemişti sanırım gizmo’ydu birkaç karşıma çıkan yogacıya sordum en içime sinen burası oldu ve uygun fiyatı burası verdi instagram ismi
movewithdamla
Evet ben damla hoca çok tatlıdır yeni kayıtlar başladı şubat ayı için son 2 yazıyordu salı günü başlıyor

Evet ben damla hoca çok tatlıdır yeni kayıtlar başladı şubat ayı için son 2 yazıyordu salı günü başlıyor
gerçekten çok ilgili ben ekran karşısında yapabilir miyim diye kendime güvenmiyorum sadece salı günkü grupta ben de varım

Detaylı ultrasonuda kapsıyormu acaba özel sağlık sigorta? Benimde anadolu sigortada biri 1400 tl gibi bişi demiş detaylı ultrasonu kapsamıyomu acaba
Hastane parayı almak için sigortaya başvurmadı, benden direk istedi. Ben de hastaneden fatura ve hizmet dökümünü alıp sigortanın mobil uygulamasından sigortaya yolladım. Sigorta ödeyecek mi diye bekliyorum. Sağlık Harcaması Talebim hala işlemde görünüyor. Sonuçlanınca size yazarım buradan. Bence ödemeleri gerekir, bu da rutin bir gebelik tahlili sonuçta. Böyle her tahlili cebimizden vereceksek doğum paketi içeren sigorta yaptırmanın ne anlamı var. Ödemezlerse de napalım, en azından doğum takibi ve doğum ameliyatımı karşılıyorlar. Medicanada normalde çok pahalı hepsi. Ben cüzi bir ücret ödüyorum sigortaya.

Benim karnım 5 haftalıkken çıkmıştı. Şimdi doğuracak gibi duruyorum. Bu sabah en geniş çevresinden ölçtüm 113cm çıktı Sizinkiler nası gizli kaldı valla hayret ediyorum. Ben hamile olduğumu öğrenir öğrenmez herkese söylemek zorunda kaldım, karnım tepe gibiydi

Bende şimdi ölçtüm 93 cm 22+5 teyim

Bende şimdi ölçtüm 99 cm çıktı 22+3

kızlar açken mi tokken mi ölçtünüz daha doğrusu gün içinde mi gece yatmadan önce mi yatmadan önce ben kesin +10 cm eklerim

Ben de bir kere arandım, bir daha da aranmadım. Ben de bir kez gittim sma için kan verdim üstelik. Yarın tekrar doktorum (özelde) söylediği için sağlık ocağına gidip kan vericem. Normalde onlar arayıp çağırıyormuş ama bizimkilerde ses seda yok.

Bazı sağlık ocakları ve hemşireler gerçekten iyi bazıları çalışmak istemiyor galiba

merhaba önce kadın doğum doktorunuza sorun magnezyum içmiyorsanız başlatacaktır benim magnezyumla birlikte geçti ağrılarım
Doktor yazdı ama ben kaybettim kağıdı almadım kulakta asmadım çok pişmanım aprıdan kafayı yedim resmen parolla krem sürdüm iyi geldi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…