2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Göbek çevresi ölçümü 100 üstü çıkan hamisler kilonuz nedir sizin merak ettim doğrusu.

Depremi hisseden yaşayan var mı kızlar umarım herkes iyidir Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Ben kullanmıyorum,geçen ay kullandığım multivitaminin içinde vardı.Bu ay doktor multivitamin bile yazmadı.Her gün kuruyemiş yemeye çalışıyorum.
Bende her gün ceviz ve çiğ badem, fındık, kaju yiyorum ama doktor yinede verdi. Bu konuda her doktor farklı sanırım. Hem multivitamin hemde omega 3 kullanıyorum

E nabiz tüm hekimlerine görünür yaptınız mı? Bilmiyorum mesela siz aslında bekarsiniz ve hamilesiniZ sizi ya da yakininizi arayınca ülkemizde biraz sorunlu olabiliyor. Ya da direk.gidip sorun sonuçta aile hekimi telaş etmeyin. Bizi de her gün aramıyor. Mesela ben onların aramasına fırsat vermiyorum iki günde bir yanlarındayim

Sabaha kadar 3 kere sallandik çok şükür yıkım olmadı en yakın Malatya bize ... Allah'ım çok korkunç biz böyle korktuk hissettik düşünemiyorum oraları Allah'ım yardimcilari olsun .. ağlamaktan içim çıktı çok üzüldüm

Çok geçmiş olsun. Lütfen sakin olun. Kendiniz ve bebeğin icin

Herkese geçmiş olsun. mathildays Malatyada yaşıyordu yanlış hatırlamıyorsam.İnşallah iyidir.
çok teşekkür ederim ben de herkese çok geçmiş olsun diliyorum
aşırı korkunçtu hala aklıma geldikçe kötü oluyorum çok şükür bir kaybımız yok rabbim herkesin yardımcısı olsun hiç iyi haber almıyoruz malatya mahvoldu

Çok çok geçmiş olsun iyi olmanıza sevindim. İnşallah en az olacak şekilde kötü haber alırız bol bol kurtarılma haberi duyarız

Kızlar herkese geçmiş olsun umarım hepiniz ve yakınlarınız iyidir, güzel haberler alırız ben bugün sağlık ocağına gittim kan verdim, birazdan ilgisizliklerinden bahsettim. Tetanoz aşısı yapabiliriz dediler ama ben emin olamadım. Yaptırmadım. 24. Haftayı bekliyeceğim. Benim gibi kararsız olan var mı? Bu arada bu sabah tartıldım 75.5 olmuşum 66.5’la başlamıştım 9 kilo almışım

Bu soğuk kış ayında Allah'ım herkesin yardımcısı olsun İstanbul'da yağan kardan evimizin içinde bile o kadar perişan olduk deprem bölgesindekileri düşünmek bile istemiyorum (
2023 bari güzel başlasaydı ülkemiz ne hale geldi... Daha ne olabilirki bile diyemiyoruz artık..

merhaba kanı ne için verdiniz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…