2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
18. Haftaya kadar kızdı bugün ayrintiliya erkek dedi cinsiyetine bacım .. sağlıkla gelsin yeterki kendimi kıza hazirladim hep şaşkınım 🤭
Sağlıkla gelsin 🥰 çok şaşırdım günümüzde cihazların yanılma payı çok az daha doğrusu doktorlar öyle bir anlatıyo ki cihazlar çok iyi net görüyoruz yanılmayız falan insan beklemiyo😌 siz özelemi yoksa devlete mi gidiyorsunuz ?

Herkese merhaba arkadaşlar ☺️ Buraya yeni katıldım, İzmir’de yaşıyorum. İlk sayfada yer alan tabloya bilgilerimi giremedim sadece profilime tahmini doğum tarihimi girebilirdim, 27 Haziran.

Bu ilk hamileliğim, plesentam bebeğin üstüne yerleşmiş, dolayısıyla hareketlerini geç hissedeceksin dedi doktorum. Aynı şekilde olan anneler bebeği ilk ne zaman hissettiniz?
hoşgeldin yaş sat keseyi görme kalp atışı duyma haftaları birde beklenen doğum tarihi bilgilerini yaz ben ekliyorum tabloya

Kızlar günaydın, boğazım çok ağrıyor öksürük geniz akıntısı mahvetti beni, bal zencefil zerdeçal karışımı almamda bir sakınca olur mu, normalde hep bu karışımı boğaz ağrısı için yapardım ama şimdi bilemedim, doktoruma sordum henüz dönüş yapmadı

Kızlar günaydın, boğazım çok ağrıyor öksürük geniz akıntısı mahvetti beni, bal zencefil zerdeçal karışımı almamda bir sakınca olur mu, normalde hep bu karışımı boğaz ağrısı için yapardım ama şimdi bilemedim, doktoruma sordum henüz dönüş yapmadı
Geçmiş olsun. Ben kara turpun içini oyup bal limon kara biber koyduktan beş altı saat bekledikten sonra içtim. Öksürüğü kesiyor. Zencefil olduğu için bir şey diyemem

Kızlar bebek için hastane seti aldınız mı? Kısa kollu mu alsam uzun mu çok kararsız kaldım
Haziran ayında kısa mı giydirilir yoksa bebek üşür diye uzun mu oluyor?
ben şöyle birşey aldım iki takım çok kalın değil çok ince de değil.
9972DEE0-C729-45A0-872E-0AB4F87E1FDD.jpeg

Kızlar bebek için hastane seti aldınız mı? Kısa kollu mu alsam uzun mu çok kararsız kaldım
ben genelde uzun aldım ama içersine zıbın atlet vs onları kısa alcam bulunduğum şehir mayıs haziranda aşırı sıcak olmuyor çünkü

Bende bu konuda çok kararsızım İstanbul tam kışa giremedi :))) Anadolu yakasıyla Avrupa yakasının uç ilçelerine yağdı orta kısım hala kar bekliyoruz :) Yaza da böyle girersek diye endişeleniyorum :KK70:

Bebekler ilk 10 gün vücut ısısını kendileri ayarlayamiyorlar. Bu sebepten uzun kollu hastane çıkışı daha uygun olur diye düşünüyorum.

Bende bu konuda çok kararsızım İstanbul tam kışa giremedi :))) Anadolu yakasıyla Avrupa yakasının uç ilçelerine yağdı orta kısım hala kar bekliyoruz :) Yaza da böyle girersek diye endişeleniyorum :KK70:
Bi kısa bi uzun mu alsam bilemedim ben de. Anneme kalsa ona göre bebekler hep üşür polar aldıracak neredeyse 😂

Bebekler ilk 10 gün vücut ısısını kendileri ayarlayamiyorlar. Bu sebepten uzun kollu hastane çıkışı daha uygun olur diye düşünüyorum.
ben şöyle birşey aldım iki takım çok kalın değil çok ince de değil.
Eki Görüntüle 3200205

ben genelde uzun aldım ama içersine zıbın atlet vs onları kısa alcam bulunduğum şehir mayıs haziranda aşırı sıcak olmuyor çünkü
Teşekkür ederim kızlar. İnce ve uzun kollu alayım ben de. Bazıları hastane giydiriyor da dedi ama yine hazırlıklı olayım ben.
Öyle tulum atlet vs aldım ama setten 1 tane almam lazım yine de🌸

X