2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
çok teşekkür ederim markaların çok modeli varmış artısı eksisi araştırmaya çalışıyorum

ben aşırı kilo almışım çok üzüldüm bugün biraz boğazımı tutmaya karar verdim.. 155 boyum var fazla kilo beni çok kötü etkiler 47 ile hamile kaldım şu an 55’im doktorum duyda kızardı

bende 1 almisim acaba emziriyorum ondanmi diye geciyordu aklimdan。 kizimda bu haftalarda oooo ucmustu kilom cok sasirtici。 yoksa cinsiyet farkindanmi bilemedim
Cinsiyet farkından değildir bence. Fazla hareketli bir hamilelik geçiriyorum onun etkisi olabilir diye düşündüm. Özel okulda öğretmenim ve bölümüm gereği çok fazla kosturuyorum. Okulda çok büyük sürekli yürü koş merdiven çık mahvoluyorum. Buda kilo almamı engelliyor herhalde

4 kiloda ben aldım 58 le hamile kalmıştım şimdi 62 oldum ilk başlarda iştahım çok açıktı benim şimdi öyle değil Allahtan 4 kiloda kaldım

olabilir bende cocuk pesinde kosmaktandir belki ama guzel bisey

Evet önemli olan model markaya değil modeline bakmak lazım. karşılaştırmayı da birbirine muadil modeller arasında yapmak lazım:)
kızlar ben pregonun quattro modelini aldım hem 3ü 1 arada puset(oto koltuğu)portbebe oturmalık hem de katlanınca baya küçük oluyor arabanın arkasına başka araba sığdıramazmışım zaten sıfırı 8 civarı ben 2. el tertemiz buldum 2 bine aldım. açıkcası maximum 2 sene kullanıcak o kadar para bayılmayı doğru bulmuyorum onun yerine diğer şeylere masraf yapıcam

ben de lansinoh'un te göğüs için olan manuel modelini aldım, yorumlar çok iyiydi.
elektriklinin ses olayı beni çok itiyordu. gerek olursa bir arkadaşım verecek zaten ama manuelin yeterli geleceğini düşünüyorum.

Kızlar kilo alımlarınız ne durumda? Ben 1 kilo almışım sadece ve 17. Haftamdayim az mı normal mi bilemedim?
18+2 oldum 2 kilo almışım sabah onu araştırdım acaba az mı kilo aldım bebeğe zararı olur mu diye. Ama gerektiği kadar yiyorum günlük meyve sebze kuruyemiş yiyorum abur cubur yemiyorum ekmeği azalttım. İki ana öğün yiyorum çok fazla yediğimde de mide bulantısı ve ağrı yaşıyorum.

Bir de hamilelikte bir şeyler aşerilir ben bi turşu aşerdim şimdi onu bile canım istemiyor yemeklerden soğudum.

Kuzumm ne yaptın son durumun ne benim arkadaşımın aynı şey başına gelmişti suyu gelmiş meğer açılması vardı rahim ağzı yetmezliği dedi drlar rahime dikiş atıldı ama 5 hafta tutabildiler içerde sende de aynı şey olucağından değil ama tedbir amaçlı perinotoloji uzmanına görün derim kadın doğumcu anlamaz bu haftada açılmayı

Çalıştığım için perşembe doktora gideceğim. Umarım böyle bir şey yoktur Ama tekrarı olmadı

Kızlar sizdede nefes alma problemi oluyomu midem kas katı oluyo özellikle akşamları taşmoturuyo sanki karnımın içine nefes almayı geçtim hareket etmek zorluyo
ben bazen nefes nefese kalıyorum kan akışı hızlandığı içinmiş sanırım akşamları ben de hareket etmekte zorlanıyorum gün boyu yediklerim birikiyor ben ona yoruyorum

Hareketleri hissetmeye başlayan anneler . Ne zamandır hissediyorsunuz? Ve hergün devam ediyormu hareketleri? Ayy ben bu konuya çok taktım kafayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…