2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
çok geçmiş olsun. inşallah hemen sonuç belli olur için rahat eder. 2li testte çıkmamasına çok şaşırdım biliyorum çok zor ama lütfen içini rahat tutmaya çalış

kızlar çok beğendiğim bebek yatağı 300 tlye düşmüş bugün kargo geldi çok hoşmuş gerçekten yanında minik bi uyku arkadaşı da vardı.

instagramda bir sayfadan 1 battaniye 3 mendil 3 önlük aldım toplam 360 tl verdim
sonra çarşıda kumaşçıya gittik 2 adet 1 er mt müslin kumaş aldım terzi onları 4 adet battaniye yapacak kumaşların metresi 210 tl idi büyük şehirlerde daha ucuz bulabilirsiniz sizlere de fikir olsun
hatta 1 metre de tek katlı müslin aldık onu da ter bezi falan yapacak terzi

Bitane muslin battaniyesi 1 e 1 olsun canım. Geniş olunca bebek arabasının üstüne doğru ortuyorsun güneşlik koruma kısmından doğru. Küçükleri işe yaramıyor.

çok geçmiş olsun. inşallah hemen sonuç belli olur için rahat eder. 2li testte çıkmamasına çok şaşırdım biliyorum çok zor ama lütfen içini rahat tutmaya çalış
Teşekkür ederim evet 2li testim ckk düşük riskti digerlerine bile gerek duymadı doktorum. 2 hafta sonra zaten detayliya girecektim, gaz sıkışması için acile gidiyorum serum takiyorlar kendi doktorunla görüş ilaç için diyorlar şansıma o da hastamedeymiş ona gidiyorum anlatıyorum durumu ki perinatoloji doktoru zaten muayene ederken fark ediliyor. Daha yemi oluşmaya başlamış ikiside küçük dedi ama fark etmiyor anne yüreği işte.. o kadar çok üzüldüm ki hala kendime gelebilmiş deģilim. Ne gelirse Rabbimden o ne yazdıysa o olur ama insan düşünüyor işte. Herşey güzel giderken bir anda olunca çok korluyorum açıkcası.. inşallah güzel sonuçlar alırım

Geçen hafta gittim bende doktora,yeni bir doktora başladım o bana da dedi beynimde 2 tane kist var bu haftalarda çıkıyorsa sonraki haftalarda kendiliğinden kayboluyor önceden bu durumu çok ciddiye alıyorduk doktorlar olarak dedi down olabilir gözüyle bakılıyormuş baya uzun uzun anlattı çoğu aklımda kalmadı ama sonuç olarak korkulcak birşey yok dedi ileriki haftalarda kaybolmasa bile hayatını olumsuz etkileyecek birşey yok dedi ve ikilimin sonucunu gösterdim diğer doktor yok şu test yok bu test yaptırman lazım demişti yaştan risk çıkmıştı ama bu doktor yaşı önemsemedi üçlü ve dörtlüye bile gerek duymadı ayrıca bi dip notta şunu söylemek isterim önceki hamileliğimde de bu haftalarda bebeğimde iki kist çıkmıştı ve sonraki haftalarda gerçekten kendiğinde kayboldu gönlünüzü ferah tutun

Inşallah dediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim.. az da olsa içimi rahatlattın vallah.

Bebek bezi almayı düşünen varsa hepsiburada da sleepy natural yenidoğan 84lü 120 tl. Trendyolda 140 tl. Ben geçen hafta 127ye aldım fiyatlar yükselir diye. Daha da düşürmüşler

Ben 62,4 kilo ile hamile kaldım dün tartıldığımda 63,6 civarı geldim 17. Haftamdayim

Bende çalıştığım için sürekli hareketliyim ayakta yürüme vs. Onun da etkis olduğunu düşünüyorum az kilo almamda.
Bende 2 kilo aldım. 18 içindeyim. Bugün doktora gittim benek 200 gr. Dedi haftasına göre iyiymiş. Bende öyle düşündüm az aldım zararlı mı diye ama sağlıklı ve ölçülü yediğimiz sürece sorun olmaz bemce

Merhaba ben de 15+1dein 1.5kg almisim ben ama zaten hamilelikten önce kiloluydum az almama sevindim :)

Allah Allah gerçekten kafamı karıştırdı bu durum dur bakalım doktorun ne diyecek

Bitane muslin battaniyesi 1 e 1 olsun canım. Geniş olunca bebek arabasının üstüne doğru ortuyorsun güneşlik koruma kısmından doğru. Küçükleri işe yaramıyor.
evettt en az 1 e 1 yaptıralım dediler bilenler bi de müslin çok tatlı bi kumaş kendime kıyafet yaptırasım geldi

aşağıdaki arkadaşın yorumuna öyle çok sevindim ki eminim sizin de ya yok olacaktır ya da önemsiz..

Kızlar malesef eşimin korona testi pozitif ben şuan negatif.canım sıkıldı akşam akşam öksürük olunca eşim aklıma düştü test yap bi dedim ve öylece öğrendik hemen maskeler takıldı dua edin bize haliyle korkuyorum

Çok geçmiş olsun. Geçen haftalarda bizde çok hasta olduk test yaptırsak kesin bizimde pozitifti. Benim tamamen iyileşmem 1 ay sürdü çok zordu benim için. Sen limonlu ıhlamur, portakal tüket bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…