2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Böyle kilo aldım diye yazanları okudukça özeniyorum valla bende aksi gibi bu 3 ayda kilo verdim 62 ile hamile kaldım şuan 57 kiloyum 14 haftalığız ve hala iştahımda yok kiloda almıyorum ne olacak böyle bilmiyorum doktorum sıkıntı olmaz sonra alırsın diyo ama bakalım görücez

Benim boyum 170 63 ile hamile kaldım bı ara 61e falan düştüm şimdi 65 oldum çok şükür kusmalar azalınca bırden kilo alınıyor. Ben de biraz takıyorum ama hafif göbek çıkmış bebek her ne kadar 150 gram olsa da sonuçta rahim genişliyor amniyon sıvısı var plasenta var o yüzden normal deyip kendimi avutuyorum hamur işi yemeye başlamıştım onu bırakacağım ben o kilo yaptı galiba

16+2 deyim toplamda şu ana kadar 11 kilo verdim bebeğe yararlı şeyler tüketmeye çalıştıkça bir problem olmuyor benim 2. gebeliğim ilk kızımda da toplamda 15 kilo verdim hiç kilo alımı olmadan doğuma girdim çok şükür sağlıklı şimdi 2. de de zayıflamaya devam ediyorum istemsizce hamile olunca kilo kaybım başlıyor inşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Ben kilodan bahsedemiyorum şu yiyip yiyip alamaynlardanım. Valla ilk hamileliğimde 45 kiloyla hamile kalıp 75 kiloyla doğuma gitmiştim :)) Ve 8 ay 62 kilo gezdim hayatımda ilk defa 50 kilo üstü olmuştum :))) sonra tekrar 50 kilo altı oldum 4 kilo kadar aldım şimdiden :)

İnşallah sağlıklı olsun bebişlerimizde gerisi hiç önemli değil

ben de 15. haftamdayım ve 2 kilo almış durumdayım. ama karnımı görseniz 3-4 kilo en az dersiniz, o kadar büyük duruyor.
bana da çok hızlı geldi ve aynı şekilde son ayları merak ediyorum. bir de sık sık olan kuyruk sokumu ağrılarım var, baya canım acıyor bazen yürürken, koltuktan kalkarken falan.
dediğin gibi sağlıkla gelsinler de kiloları da hızlıca verebileceğimizi düşünüyorum sonrasında.
Kızlar hayırlı sabahlar. Bebiş hareketlerini hissetmeye başladınız mı?
merhaba, ben henüz hissetmiyorum. 2 kez tekmemsi şeyler hissettim ama devamlılığı olmadı. daha ileriki haftalarda hissedilir deniyor genelde.

kızlar beşik, yatak alan, bakmaya başlayan var mı? ben park yatak alıcam sanırm, ilk başta mobilya 4 kademeli olanları düşündüm ama şu an anne yanı olabilen park yataklar daha mantıklı geliyor. siz ne düşünüyorsunuz, almak için çok mu erken?

Ben de tam olarak aynısını yaptım inşallah kullanışlı olur

Ben de kilolu hamile kaldım. 1,68 boyum 75 le hamile kaldım kilo almamak için baya kendimi paralıyorum ona rağmen çok zor gerçekten umarım az kiloyla doğuma gideriz. Ekmek hiç yememeye çalışıyorum acayip şişiriyor beni. Kilo bazen artsa da dikkat edincd bir iki gün tekrar 75 e geri dönüyorum

Ay ne güzel ya keşke ben de verebilsem biraz. Normalde fazla kilonuz var mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…