2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Riskli gebelik değilse yasak koymuyorlar benim doktorumda abartmadan olabilir dedi kanama lekelenme yaşarsan gelirsin demişti eğer düşük durumunuz kanamanız lekelenmeniz varsa uzak durun derim
Risk durumum yok şuan ama ilk gebeligimde düşük yaşadm.tabiki cinsellikle ilgili değildi kanamam lekelenmem olmamıştı hiç onda da. beklicem 3 ay geçsin en azından 🙈 bana kalsa 9 ay da bekleyebilirim 😸

Bende şimdi 7 haftalık bu zamana kadar doktor izin vermiyordu,bu gün olur dedi.Bende hiç kanama,lekelenme olmadı.Olarlara yasaklıyorlar diye biliyorum ben de
Doktor yasaklamadı. suan yurt dışındayım burda çok detaylı bir anlatım yapmıyorlar.dr vitamin ilac vs yazdı sonraki randevuyu verdi. Şunu yap buna dikkat et muhabbeti olmuyor hic

Kızlar benim iştah hamile olduğumu öğrendiğimden bu yana açıldı 1,5 kilo almışım ne yapacağım bilmiyorum özellikle göğüslerim büyüdü ve göbeğim oluştu bile benim durumumda olan var mı 🙈

Kızlar benim iştah hamile olduğumu öğrendiğimden bu yana açıldı 1,5 kilo almışım ne yapacağım bilmiyorum özellikle göğüslerim büyüdü ve göbeğim oluştu bile benim durumumda olan var mı 🙈
Bende bende doymak bilmiyorum😅 fazla yiyincede kusuyorum🤦🏼‍♀️ 2 kg almışım öylede kaldık şimdilik

Kızlar pazartesi hastaneye yatışım oldu mide bulantısı kusma bitirdi beni 😔 Bebeğim çok iyi gelişimi sağlığı ama ben bitik haldeyim serumla besliyorlar yeme içme yok. Kan değerlerim yerle bir olmuş. Rica etsem benim için dua eder misiniz 🙏 artık düzelmek ve beni evde bekleyen kızıma kavuşmak istiyorum 😢
Canım çok geçmiş olsun bir an evvel sağlığına kavuşursun inşallah dikkat et kendine

Benimde aslında yaklaşık 1 haftadır iştahım açıldı. Ama yiyince kusuyorum. Çok çabuk acikiyorum. Bu sefer yine kusuyorum. Bide hergün değil bir gün kusuyorsam diğer gün kusmuyorum. Bu nasıl iş anlamadım. Ayrıca sanki benimde göbek çıktı biraz sanki. Özellikle akşamları daha net belli oluyor. Kasık kısmı gerilmiş durumda

kızlar sizin de kasıklarınız kaşınıyor mu? 🙈 değişik bir soru oldu ama beni bir siz anlarsınız 🤣

bir de idrar yolu enfeksiyonu geçiren var mı? 3-4 gündür çok kötüyüm 😭 doktora gidince bebeğe bakıp parol serum takıp gönderiyorlar

kızlar sizin de kasıklarınız kaşınıyor mu? 🙈 değişik bir soru oldu ama beni bir siz anlarsınız 🤣

bir de idrar yolu enfeksiyonu geçiren var mı? 3-4 gündür çok kötüyüm 😭 doktora gidince bebeğe bakıp parol serum takıp gönderiyorlar
Deli gibi kaşınıyor hemde 😂😂 tırnak vurmamaya dikkat ediyorum çatlak oluşmasın diye 😂

Benimde kasık değil ama karnıma doğru yanlar dahil kaşınıyo büyüyoruz galiba 🙈

Kızlar hazır Kasım indirimi varken bir şeyler almayı düşünüyor musunuz yoksa daha erken mi ? Süt sağma vs. İndirime düşmüş o tarz şeyleri alsam mı bilemedim

Kızlar hazır Kasım indirimi varken bir şeyler almayı düşünüyor musunuz yoksa daha erken mi ? Süt sağma vs. İndirime düşmüş o tarz şeyleri alsam mı bilemedim
Açıkcası şu 2 li tarama kontrolü geçsin sağlıklı olduğundan emin olayım sonra başlicam ufaktan şuan erken biraz diye düşünüyorum

Belki annenin ihtiyaçları veya biberon süt sağma vs indirim varsa alınabilir ama ben de biraz daha zaman geçsin diye bekliyorum. Bence çok da büyük indirimler olmadı gibi sanki bu sene. şubatta e bebeğin güzel indirimleri oluyor gün gün, sanırım bir çocuğunu o zaman alacağım.

ben biraz pantolon bakıyorum kendime şöyle karnımı rahatsız etmeyecek sıkmayacak bi şeyler.. ama bebek için daha erken gibi sadece biraz oyuncak aldım 🙈🙈

Bende kaşıntı yok.sirkeli ya da sodalı suyla yıkanın.

Herkeze merhaba ben 9+3 haftalık hamileyim Allah nasip ederse Haziran annesi olcam bebeğime cinsiyet tahmini yapabilir misiniz??

Eklentiler

• IMG_20221111_161937.jpg
    IMG_20221111_161937.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 93
X