2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kalp atışı konusuna hiç girmedi bile haftaya gel gelişime bakalım dedi
Yumurtlama tarihiyle ilgili olabilirmiş ama tüp bebekte geçerli mi ki o
Tüp bebek de geç döllenme gibi birşey söz konusu değil ama embrio kaliteli değilse yavaş yavaş gelişebilir transferden sonra..
Şöyle yani bazı embriolar döllenme esnasında hep aynı kalitede oluyor gelsimi normal oluyor ..
Kimiside geç geliyor ama 5. Güne geldiği zaman blast olalbir yani ilk günler yavaş gelisip yetişmesi oluyor.
Rahim içinde de öyle olalbir tutunma aşaması yavaş olup geç tutuna biliyor ..
Sen kendini strese sokma en iyisini Rabb'im bilir ve inşallah bebeğine sağlık versin

kızlar normalde 6+5 im dün kontrole gittim
1 hafta geride duruyor ultrasonda dedi
böyle biişe yaşayan var mı
bakalım gözlemleyelim dedi
Benim de bugün 6+6 ultrasonda gördük atışını ama sesini çok net duymadım ben de az duyuldu. Doktor bi hesapladı kaç haftalık diye sonra dedi ki daha 7 bile olmamış normal böyle duymamız kalp atışı daha yeni yeni oluşmaya başlamış dedi. O yüzden telaş yapma ben de duydum ama çok az ekleyebilirsem eklerim videosunu
Bugün sordum doktora 12. Haftadan sonra yapcam dedi. Benim de geçen düşükten sonra yapmışlardı bu sefer de kanamadan sonra devlet hastanesinde yapcaklardı doktorum yaptırma dedi

bendede var ya sinek ısırığına benziyorlar seninde öyle mi canım

Bebeğin büyüklüğü ne çıktı peki

Kızlar başıma neler geldi Göz kapaklarım şişti her yerim kaşıntı tuttu mafoldum. Gece 1de acile gittik sabah 5te çıktık. Çok şükür bebek iyi bunun sebebi çok ilginç susuz kalmış olmammış. O kadar su içmeme rağmen çocuğa yetişememiş vücut. Ne büyük Rabbim uyarı verdiriyor. Serum verdiler şimdi de kötüyüm daha toparlamadım gözlerim şiş kabarık vücudum. Yani vücutta bi kızarıklık kaşıntı olursa susuz kalmış olabilirmişiz

Cok ilginc ben su dogru durust icemiyorum malesef

Ayy canım çok geçmiş olsun yaa. Su gerçekten çok önemli ama ben de en fazla 1.5 lt içebiliyorum

Ahh geçmiş olsun ..su konusunda dikkat etmek gerekiyor ama malesef su icemiyorum midem bulanıyor resmen ..çok şükür farkına varılmış bebeğine birşey olmadan..

Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah bende su içmeye çalışıyorum hep 2 litreyi geçiyordum ama artık midem bulanıyor çok şaşırdım susuzluktan olduğunu düşünmemiştim alerjik bir durumdur diye

Ahh geçmiş olsun ..su konusunda dikkat etmek gerekiyor ama malesef su icemiyorum midem bulanıyor resmen ..çok şükür farkına varılmış bebeğine birşey olmadan..
Ayy canım çok geçmiş olsun yaa. Su gerçekten çok önemli ama ben de en fazla 1.5 lt içebiliyorum
O kadar ilginç ki sabah sağlık ocağı kan istedi verdim değerlerim gayet normal. Öğleden sonra hafif hafif başlayan kaşıntılar sonrası mafetti zaten gece bakıldı bariz değerlerim düşmüş. Yan sedyede de hamileyken aynı durumu yaşayan bi kadın vardı çocuğu doğmuş ama aynı şikayetlerle hastaneye yatmış benim gibi. Su bu kadar önemliymiş işte biraz az içmiştim gün içinde ve sabah 4 tüp kan vermiştim. Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için kendinize dikkat edin

Çok çok geçmiş olsun özellikle tüp bebek tedavşlerinde su çok önemli diye uyarmışlardı içmeye çalışıyoruz işte ama yetmeyedebiliyormuş
Ucıız atlatmışsın çok şükür bebek iyiymiş
Allah bir daha göstermesin

Kızlar ebebekten bulantı bilekliği aldım hiç inanmayarak ama inanılmaz derecede iyi geldi denemek isterseniz böyle birşey var haberiniz olsun

Ben de gratisten almıştım samos adasına giderken feribot aşırı sallanıyor onda bile faydasını görmüştüm herkese tavsiye ederim

Teşekkür ederim canım çok sağol Sağ salim kavuşalım artık hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…