2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aa ne güzel aynı gün doğmuşlarBenim de öyle bugün ilk defa gaz damlası verdim bakalım nasıl olcak. 2 gündür ekstra kötü çocuğum dayanamıyorum artık
Her gün değişiyor bizim genelde akşam saatlerinde oluyordu gazı bugün sabahta oldu mesela bazen hiç durmuyor bazen daha iyi anlamadım..yediklerinede dikkat et canım oda etkiliyor benim yemek istediğim herşey gaz yapıyor malesef zor bir süreç.damlayi denedikten sonra faydası olursa banada yazarmisin bizimde kontrolde verir belki yarın götüreceğim

Wee baby olanı aldım açıkçası çok markasına bakmadım alırken

Biz 2 aylik olduk gaz bizdede var malesef Nurse Harvey's gaz damlasi kullaniyrz ama yinede var doktorum 2 gun once ekstra bi damla onerdi obur gaz damlasinada devam tabi bu ekstra mommys bliss gece dunden beri kullaniyrz gaz cikartiyrdu ama daha cok cikarmaya basladi birde guzel uyutuyr ben gunduz 3 de veriyrm cunku aksam 6 dan sonra basliyrdu doktorum 3 de ver dedi gercekten ilkdefa dun sanci cekmedi gukucukler saciyrdu bugunde oyle cok sukur eczanelerde pek bulunmuyr benim eczacim deposundan getirtti trentyoldada var ama ben guvenemedm gazdan cok cektigimiz icin paylasmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…