2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayy evet çok şükür ..bnm kontrolum geç saatte idi ..rabbim hepimizin bebislerini korusun

Amin canım benim amin

Pıhtılaşma sorunun mı vardı canım kesmeden de kanama geçtiyse dert etme daha garanti olmuş
Valla bana app diyr bi test yapildi trasferden once referans a gore bi tik cok az dusuk cikti kendisi bisey demedi hapa baslatti garantiye aliyor heralde evet kesildi kanamam cok sukur valla artik pisikolojim bozuldi surekli wc ye gidip bakiyorum bisey varmo diye kanama kesildi ama agrim varla yok agrasinda devam ediyor cok hafif belkide pisikolojik kendimi dinlemekten birde benim 8.haftada 1 hafta midem bulandi kanama oldugu gun birden kesildi ya odak noktam degisti ondan yada bulanti bukadar surecekti bilmiyorum artik dusunmekten helap olduk hepimiz

Bana da bu sefer ne kan sulandırıcı iğne ne de hap verildi. Ben de kullanmıyorum diye korkuyorum herkesin odağı farklı
Ben kendim de kullanmak istedim bu sefer ilkinde kullanmamıştım sonra genetik testleri yaptırdım yatkınlık çıktı. Özellikle kayıp olunca veriliyor genelde
Canım ben de kullanıyorum ilk gebeliğimde kullanmadığım için doktora çok kızmıştım. Bence doktorun kesmesi gereken bi risk görmedi o küçük kanama bu haftalarda plasenta shift diye bir şeyden oluyomuş genelde. Artık progesteron plasentadan üretilmeye başlıyomuş o geçiş sırasında olabiliyomuş

Merhaba bayanlar Hsg çektirdim siz anlıyor musunuz filmden kendi doktorumla henüz görüşemedim. 2 yildir bebek.istiyorum olmuyor. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_20231122_081606_Gallery.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 49
Benim kese disinda 3.5mm kanama alani cikti o sizdi canim oyle dedi doktor

Benim bir kaybım var bu yılın başında. Geçen sefer çok kanamalı geçti kesmediler hiç kan sulandırıcıyı. Bu doktorum bu sefer ufak bir kanamanın kan sulandırıcı sebebiyle artıp düşüğe sebep vermesini istemiyorum dedi ve hiç kullandırmadı

Acaba o kayıp kanamadan mı oldu her bünye farklı çünkü birimiz kullanmayınca düşük yapabiliriz diğerimiz kullanınca heralde
Benim kese disinda 3.5mm kanama alani cikti o sizdi canim oyle dedi doktor
Tekrarı olmasın inşallah canım demek ki çok tehlikeli görmedi

Merhaba bayanlar Hsg çektirdim siz anlıyor musunuz filmden kendi doktorumla henüz görüşemedim. 2 yildir bebek.istiyorum olmuyor. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim
Ben 2 kere çekildim anlıyorum ama snn filmin çok net değil başka yakın açıdan yok mu

Kese gördükten sonra mide bulantılarımin başlamış olması enerjim düştü baş ağrısı ve dönmeside yapıyor bende iyi gidiyor böyle ne güzel diyordum hiç belirtim yoktu oysa

kızlar normalde 6+5 im dün kontrole gittim
1 hafta geride duruyor ultrasonda dedi
böyle biişe yaşayan var mı
bakalım gözlemleyelim dedi

kızlar normalde 6+5 im dün kontrole gittim
1 hafta geride duruyor ultrasonda dedi
böyle biişe yaşayan var mı
bakalım gözlemleyelim dedi
Canım ben geçen hafta gittiğimde doktor üç gün önde demişti ultrasona göre ama +3 -3 oynarmış. Bir haftayı bilmiyorum ama sıkıntı yoktur inşaallah sonuçta kalp atışını duydun canını sıkma

kalp atışınıda duymadık haftaya duyarız dedi

yeni bir korku sardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…