2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba hanımlar bugün transferin 4. Günü elimden geldiğince istirahat ediyorum ama sabahtan beri sanki vajinama bir ağrı saplaniyo gibi sizde de böyle bir durum oldu mu?

Kizlar merhaba ben doktordan geldim 9 haftalik olmusuz kanama alanim yine var ufak doktor olabilr korkma dedi yine kanamam olabilirmis istirahat e devam benim minik cok hareketli yaramaz olacal heralde saha simdiden baya baya elleri bacaklari hareket ediyordu mucize biseydi rabbim herkese yasatsin insallah yanliz gizli bi enfeksiyon gibi biseu gorunuyor tahlillerimden idrar kulturu istedi onu yaptiricam simdilik durumlar bole kanamam olunca cok korkmustim ama iyiyiz cok sukur 3.5 hafta sonra cagirdi birdaha

Canımm çok sevindimm Kendine dikkat etmeye devamm

Kızlar çok fena kaşıntı ve kabarıklık başladı. İlaçlardan biri bana dokunuyo. Doktora söyledim ilaç veremeyiz bebeğe zararı olur dedi doğal sarı kantaron yağı gibi şeyler deneyebilirim sadece sürmek için bi fikri olan var mı doğal geçirmek için?

Kese gördükten sonra mide bulantılarımin başlamış olması enerjim düştü baş ağrısı ve dönmeside yapıyor bende iyi gidiyor böyle ne güzel diyordum hiç belirtim yoktu oysa
Canım inan bnde çok şikayet ediyordum..geçen kanamam olunca birden mide bulantım kesildi

Çok korktum ..dediim Allah'ın nolur midem tekrar bulasın
İnsan midesi bulnaninxa kötü oluyor ama hamilelik de olması gereken ..rabbim kolay geçirsin inşallah ..

kızlar normalde 6+5 im dün kontrole gittim
1 hafta geride duruyor ultrasonda dedi
böyle biişe yaşayan var mı
bakalım gözlemleyelim dedi

Doktoralr genelde 1 hafta Aralık olunca yetişir dyi tahmin ediyorlar..inşallah seninde gelsimi güzel olur yetişir canım..haftaya inşallah kalp atisni duyarsan iyi gelir.. Rabb'im emeklerini boşa goturmesin

kalp atışınıda duymadık haftaya duyarız dedi

yeni bir korku sardı
Amin canım sağlıklı iyi olsunlarda bu kadarcık olacak nazlari artik idare edeceğiz daha ağır geçirenlerde var halimize bin şükür Allah'ım bebişlerimizi korusun

Bu arada eşiyle kan uyuşmazlığı olan var mı? Ben bi de kan uyuşmazlığı iğnesi vurulcaktım hastanede öyle dediler doktor ben sonra yapcam onu dedi ne alaka anlamadım
Cnm bende var kan uyuşmazlığı benim kese görmeye gideceğim zaman bir gün öncesi kanamam olmuştu kırmızıydı. Söyledim doktora onun testini yaptılar indirect coombs diye bi test onda negatif çıktı. Ama hemen yatış yapıp uyuşmazlık ignesi i ve progestan yaptılar daha sonra tekrar kanamalarım oldu. Bir kere daha yaptılar kanuyuşmazlıgı testi ama bu seferki sonucum da pozitif çıkmıştı ama tekrar yaptılar geçendede çok kötü kanamam oldu bir avuç pıhtılı kanamam ben düştü dedim artık acil gittik kadın dogum Dr ultrasonda baktı herşey normal kanama alanım yok ama proluton D yaptırtı. Daha sonra tekrar baktılar kanuyuşmazlıgı testine yine pozitif ona yapılacak bişey yok yaptırmadı Bi daha muayene tekrar etti Bi sıkıntı görünmüyor dedi.

Ayy kuzum çok geçmiş olsun yaa. Kantaron yağı iyi gelebilir ev yapımı elma sirkesi de bazen bastırıyor kaşıntıları. İnşaallah uzun sürmez

Senle ben aynı gidiyoruz canım biz de bugün 9+0 olduk ama benim randevum çarşamba günü. Gerçekten eli ayağı belli oluyor mu

Ayy kuzum çok geçmiş olsun yaa. Kantaron yağı iyi gelebilir ev yapımı elma sirkesi de bazen bastırıyor kaşıntıları. İnşaallah uzun sürmez
İnşallah canım benim çok saol Tuzlu su kaşıntıyı bastırdı dönüşümlü sirkeli su karbonatlı su yapıcam inşallah iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…