2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar nasıl gidiyor hamişlik biz bugün 7+4 olduk ama içim içimi yiyor cumartesi günü bi hastahaneye randevu aldım bakalım inşallah herşey yolundadır Allahım hayırlı haberler almayı nasip etsin kendi doktorum 21 aralıkta gel dedi ama ben tabiki 1 ay nasıl beklerim 2 aralıkta başka birine gidicem en azından muayene etsin bi

Ya tabi ki beklenmez benim doktorum 10.haftaya kadar her hafta gel dedi içim rahat etsin diye Özellikle daha önceden kaybı olanlar için beklemek çok zor

Ah canım çok geçmiş olsun şu her anlamda önemli hani sadece gebelik için değil hepimizin günlük sekiz bardak falan su içmemiz gerekiyor baba doktorlar bunu 2 lt’den aşağıya içme diyorlar kendimi zorluyorum her gün 2,5 litre içmeye çalışıyorum inşallah her şey yolundadır kendine dikkat et canım

Ya tabi ki beklenmez benim doktorum 10.haftaya kadar her hafta gel dedi içim rahat etsin diye Özellikle daha önceden kaybı olanlar için beklemek çok zor
Evet gerçekten daha önce 6 + 3’de kaybetmiştim ister istemez içim içimi yiyor hep mesela bugüne kadar kahverengi lekelenmelerin ve kaşık ağrılarım oluyordu bugünden itibaren ne ağrım var ne lekelenmem var onları arar oldum o şekle girdim yani

Merhaba bende transferin 7. Gunudeym ara ara kasik ağrım oluyor bazen belime vuruyor acaba gebelik belirtisi olabilir mi

Merhaba bende transferin 7. Gunudeym ara ara kasik ağrım oluyor bazen belime vuruyor acaba gebelik belirtisi olabilir mi
Canım bunlar belirti olabilir de olmayabilir de. Bu aşamada insan vücudunu çok dinliyor tabi çook normal bu ama kiminde hiç belirti olmuyor pozitif görüyor kiminde her belirti var negatif görüyor. O yüzden şu şu şu kesin belirtidir diyemiyor insan. Benim yerleşme kanamam olduğunda bile hemşire net bir şey söyleyemeyiz, yerleşme de olabilir adet de demişti

Merhaba canım biz de 9+3teyiz. Çarşamba randevum var inşaallah. Şimdilik öyle böyle gidiyoruz çok şükür

Merhaba olabilir canım ama çok belirti arama belirtisi olmadan gebelik oluşanlarda var benim 9. Günü lekelenme gelmişti korkmuştum ama çok şükür hamileyim Allahım sanada nasip etsin müjdeli haberler almayı nasip etsin inşallah bekleyen herkese

Çok teşekkür ederim canım çok şükür bugün toparladım biraz hamdolsun Ben de günde 4 lt içerek anca toparlamaya başladım hiç ciddeye alınmıcak bişey değilmiş
Kızlar ben de bir şey sorayım. Sutyenleriniz dar gelmeye başladı mı?
Tam dar diyemem ama hiç boşluk kalmadı nerdeyse bir iki haftaya içlerine giremem muhtemelen

Kızlar ben bileklik vs. İyi gibi gelmişti ama yok artık mide bulantılarım fazlaca artmaya başladı doktorum prilam iç çok zorda kalınca ddi ama nss kullancğmı söylemedi tam olarak kullananlar yazabilir mi nasıl kullandğınıızı

Yaa ağrı bende de var ama sabah kalktığım zaman oluyor genelde gün içinde öyle çok ağrı yok. Büyüme de gözle görülür bir değişiklik yok ama ölçü olarak büyümüş.
Evet bi doygunluk var kuzum bendede ama tam anlayamıyorum sende mide bulantısı yok dimi

Bnde 7+5 oldum randevim 7 Aralık doktorum iki hafta da bir geleceksin dedi ..ama acaba kalbi hala atiyor mu diye düşünmeden edemiyorum ..bugün kalkıp başka doktora gidecektim ..sonra dedim otur iki hafta işte daha ne istiyorsun..zaten birşey olacaksa müdahalede edemem

Allah'ım yavruları mizi korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…