2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bebeğin büyüklüğü ne çıktı peki
Bakmadı canım büyüklüğe daha minik diye herhalde
Kızlar başıma neler geldi 😒 Göz kapaklarım şişti her yerim kaşıntı tuttu mafoldum. Gece 1de acile gittik sabah 5te çıktık. Çok şükür bebek iyi bunun sebebi çok ilginç susuz kalmış olmammış. O kadar su içmeme rağmen çocuğa yetişememiş vücut. Ne büyük Rabbim uyarı verdiriyor. Serum verdiler şimdi de kötüyüm daha toparlamadım gözlerim şiş kabarık vücudum. Yani vücutta bi kızarıklık kaşıntı olursa susuz kalmış olabilirmişiz
Geçmiş olsun canım biz de dikkat edelim bari
Bizde var kan uyuşmazlığı, Kanamam olunca yarım doz Rhogam yaptılar bana her ihtimale karşı
Bana da yapcaklardı doktor 12. Haftada yapcaz dedi vazgeçtim

kalp atışınıda duymadık haftaya duyarız dedi

yeni bir korku sardı
Seninle benim aynı gidiyordu canim ben de kalp atisini duydum cuma günü ama bebeği olcmedi . Ben de de aşırı idrara çıkma var hatta bazen kaçırıyorum bile . Doktor idrar tahlili istedi. Sonuçlarımi gönderdim bakalım doktora. Kendim baktım da lökosit değerim 3+ yazıyor enfeksiyon demekmiş. Böyle enfeksiyon olunca doktor ne veriyor bilmiyorum. Sen de hiç stres yapma ben inanıyorum bebeklerimizi alcaz kucagimiza

Arkadaşlar PREDNOL ilacını ne zaman biraktiriyor doktorlar bir bilginiz var mı ? Bende çarpıntı yapıyor sanki zaten yan etkileri olarak varmış

Ya benim doktorum önermiyor çok zorda kalırsan dedi neden öle dedi acaba
Benim de doktorum önerdi. Zaten akşamdan içmek önemli dediğim gibi bulandığında içince bir işe yaramıyor 🤷🏼‍♀️ Benim aşırı bulantım olmadı hiçbir zaman sadece 1 kere kustum ama yemeklerden tiksinme durumu oldu. O yüzden kısa zaman aralıklarıyla çok sık simit, ekmek, makarna yemeye başladım midem bir tek onları alıyor diye. Şimdi normal yiyebiliyorum ama salçalı yemekleri yine canım çekmiyor.

İyi akşamlar kizlar...
Bulantı durumlariniz nasil..
Benimde gündüz çok oluyor sabah kalkinca başlıyor kusturmuyor ama çok halsiz hissediyorum başım dönüyor bazen sizdede öylemi akşamları daha iyi hissediyorum kendimi doktor kötü olursan ilaç veririm dedi ama biraz daha dayanmayi düşünüyorum geçer inşallah

Benimde gündüz çok oluyor sabah kalkinca başlıyor kusturmuyor ama çok halsiz hissediyorum başım dönüyor bazen sizdede öylemi akşamları daha iyi hissediyorum kendimi doktor kötü olursan ilaç veririm dedi ama biraz daha dayanmayi düşünüyorum geçer inşallah
Baş donmesi yok şükür ..
Bulantı hissi sürekli var gece uyandigin da bile..ama kusunca biraz rahatlıyorum ..
İlaç aldım ilk gün tekrr bulantı hissi oldu tekrsr almadim ..

X