2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• 0CC77DC3-FB21-49C2-B9D9-35F2DA0DB649.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 93
  • 2AA932F2-5455-4F63-A531-EFCC3B602E7F.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 101
Kız nerde görüyorsunuz inşallah siz haklısınızdır ben göremiyorumdur. İinnşaallaah. yok ben göremiyorum kuzum. İçini de açtım baktım yok çıplak gözle.
Bak bebeğim sana bir göz doktoru şart

Eklentiler

• D309F2EB-F66F-4971-84FF-81BE8084ADAE.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 101
Günaydınnnnnnn Dünyalar güzeli kızlar. Mussss mutlu ve bol pozitifli bir hafta diliyorum hepimize.

Yine nefes alabildiğimiz, sevdiklerimizin de hayatta olduğu, sağlığımızın yerinde olduğu bir güne uyandık, şükürler olsun.

Hayatımızda istediğimiz bazı şeyler var ki, o an gerçekleşmesi bizim için gerçekten önemli oluyor. Ancak doğduğumuzdan beri şimdiye kadar düşününce neyi istedik ve hemen gerçekleşti?

Öncelikle her şeyin başında Allahım en hayırlısını en doğru zamanda versin hepimize. Bu sırf bebek için değil, her konuda. Her yaşadığımız gün bir nimet ve bugün bile bir daha geri gelmeyecek.

Elimizden geldiği kadar stres, üzüntü ve kaygıyı uzaklaştırmaya çalışalım çünkü bitmiyor. Ömrümüzün son anına kadar nelerle karşılaşacağız kim bilir.

Eğer vakti ve zamanı geldiyse Allahım ol diyecek ve olacak. O vakte kadar da yüzümüzden gülücük, yüreğimizden huzur hiç eksik olmasın.

Allahım bebek isteyen kim varsa en kısa zamanda hayırlı haberi almasını sağlasın inşallah. Hamile olan kim varsa da sağlıkla büyüsün ve doğsun bebekleri.

Amiiiin bebeğim İnşAllah sağlıkla nasip olur isteyen herkese

Kız nerde görüyorsunuz inşallah siz haklısınızdır ben göremiyorumdur. İinnşaallaah. yok ben göremiyorum kuzum. İçini de açtım baktım yok çıplak gözle.
Canım valla silik bişey var orada bak renkler ters olunca da gözüktü aay hadi koyulassin inşallaah

Eklentiler

• IMG_20230828_084343.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 94
Amin Amiinn Amiinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…