2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben çekene kadar zaman geçti üzerinden. Ya çok net belli olmuyor. Bence yok gibi ya. golden-snitch Karusel melegim can @melisaa93
Kız yarın işeyince 15 dk sonra 3-4 farklı foto çek. sen test fotosu çekmeye çekmeye unutmuşsun nası çekiliyo.

Valla bebeğim ben bir gölge görür gibiyim. Zaten varsa bebiş yarın sabaha belli eder kendini. Hiççç sıkma canını. Benim 8. gün sabahı ve 8. gün akşamı böyleydi.

Eklentiler

• Screen Shot 2023-08-28 at 08.15.08.png
    526 KB · Görüntüleme: 87
  • 194727a0-0d2f-48f4-a809-c7ff298a92c2.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 86
Aşkım yakınştırıyorum buğulanıyor anlamadım ben niye netleştiremiyorum ya. Yakın yapınca buğulanıyor. Bence suan bir şey yok zaten bekleyelim bakalım

Kızlar sanırım bende bebek falan yok. Bu test bildiğim kadarıyla hassas ve bunda çıkmıyorsa kanda da çıkma gibi geliyor. A Afratafrac Merve3553 edahandro
Kuzucum göremedim ama ben hala senin için erken olduğunu düşünüyorum. Herkesin ki aynı değil kuzum. Yerleştiği yere göre bişe değişiyor demişlerdi hcg sanılımı. Şimdiden ne üzülmeli ne sevinmeli inşallah sonunda sevndirecek bizi

Aşkım yakınştırıyorum buğulanıyor anlamadım ben niye netleştiremiyorum ya. Yakın yapınca buğulanıyor. Bence suan bir şey yok zaten bekleyelim bakalım
Bence de. Dediğim gibi bence sen 8. gündesin. Ben ikiz değil tek olarak düşünüyorum.

Aaaaaa kız ben Merve3553 diye yazdım, msjlar karıştı pardon.... Ama Y yenibirhayal cim senin de erken diye hatırlıyorum. Aşılamadan sonra kaçıncı günün? Aşılama gününü sayma
Kızlar sanırım bende bebek falan yok. Bu test bildiğim kadarıyla hassas ve bunda çıkmıyorsa kanda da çıkma gibi geliyor. A Afratafrac Merve3553 edahandro

Var kabul et kuzum sen göremedim ama var o var, HCG salınmamış daha anca salıncak ateşin güzel maşallah. Ben ateşten anlamıyorum ama çıkması iyi diye yorumladım konuştuklarınızdan

Kuzum zorlasam kesin gorurum de zorlamayla olmuyor bu isler öğrendik. Ciksaydi ne ala ama bugun cikmamasi olmadigi anlamina gelmiyor bence. Yarin insallah belli edecek kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…