2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yani dr un söylediği tarih bu canım yoksa regl olmazsam bikaç güne tekrar yaparım

fnd_50 edahandro inşallah yarına daha pembis görürüz var gibi gördüm bende bu ay benden geçti gibi enfeksiyon diş ağrısı mantar da olmuşum galiba kaşıntı var ve bu sabah da dilimin arkasında yara çıkmış evren resmen bu ay sen.bos geç diye bağırıyor bana iki gündür değerlendirme de olmadı agridigi için vay ben nerelere gidemmmmm

Orası muamma. Bu ay klomen kullandım. Yumurtanın biri 15. Gün diğeri 17. Gün çatladı. İlk yumurtaya göre son 4 gün ikinci yumurtaya göre son 6 gün:)
Ateşin çok güzel bence var canım ama erken daha 2 gün sonra tekrarla testi senden umutluyuz bu ay

Kuzucum herşeyin bi sebebi vardır. Ya bu kadar zorluğun içinde mucizen sana gelecek ya da bu ay o y değil, hayırlısıyla sağlıkla bebişin en doğru zamanda seni bulacak çok emek harcadın onun için hayal kırıklığı da büyük oluyor ama bazen bazı şeyleri değiştiremeyeceğimizi kabul etmekten başka çaremiz olmuyor. Nolur üzülme olacağı varsa mucizen seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…