2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Orası muamma. Bu ay klomen kullandım. Yumurtanın biri 15. Gün diğeri 17. Gün çatladı. İlk yumurtaya göre son 4 gün ikinci yumurtaya göre son 6 gün:)
Ohaaa kız çok erken yapmışsın dur bakalım☺️ bide kaset testten bekliyorsun bu kadar erken göstermeyini..beklicez hep birlikte🥰

Kız yarın işeyince 15 dk sonra 3-4 farklı foto çek. 😂 sen test fotosu çekmeye çekmeye unutmuşsun nası çekiliyo.

Valla bebeğim ben bir gölge görür gibiyim.🙏 Zaten varsa bebiş yarın sabaha belli eder kendini. Hiççç sıkma canını. Benim 8. gün sabahı ve 8. gün akşamı böyleydi.
Ben de 8. gün dayanamayıp bi yapmıştım senin sabahki gibiydi herhalde baka baka kör olmuştum 😂 Hatta ekleyeyim birinde rengiyle oynadım da biraz daha görmüştüm öyle 🥲

Eklentiler

• IMG_6284.jpeg
    IMG_6284.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 105
  • IMG_6279.jpeg
    IMG_6279.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 102
Aşkım burda gölge belirgin mi sanki yaaa öglenden sonra tekrar mı yapsan kuzum. Ama çıkmasada diger yumurtalar için erken panik yapma balım 🙏🙏🙏🙏
Bence daha 7 ya da 8. gününde. İlki değil ikinci yumurta tuttu 🙏
fnd_50 fnd_50 ben de daha çok erken olduğunu düşünüyorum. Çarşamba yapmaya zor ikna olmuştun, ateşin gazıyla test yapıverdin. Sakın moral bozma, ateşine bak ve sevin kuzum. Kırmızı çizgi seni bulacak 😍😍😍 Çarşamba çıkcak inşallah kuzum

X