2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzucum göremedim ama ben hala senin için erken olduğunu düşünüyorum. Herkesin ki aynı değil kuzum. Yerleştiği yere göre bişe değişiyor demişlerdi hcg sanılımı. Şimdiden ne üzülmeli ne sevinmeli 😍 inşallah sonunda sevndirecek bizi
Yani dr un söylediği tarih bu canım yoksa regl olmazsam bikaç güne tekrar yaparım

fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro inşallah yarına daha pembis görürüz var gibi gördüm bende 🥰🥰 bu ay benden geçti gibi enfeksiyon diş ağrısı mantar da olmuşum galiba kaşıntı var ve bu sabah da dilimin arkasında yara çıkmış 😭😭😭 evren resmen bu ay sen.bos geç diye bağırıyor bana 😭😭😭 iki gündür değerlendirme de olmadı agridigi için 😭😭😭 vay ben nerelere gidemmmmm

7. Gün kızlar iğneden sonra ilki ikinci dün

Eklentiler

• IMG_20230828_090743.jpg
    IMG_20230828_090743.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG-20230827-WA0004.jpeg
    IMG-20230827-WA0004.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 48
fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro inşallah yarına daha pembis görürüz var gibi gördüm bende 🥰🥰 bu ay benden geçti gibi enfeksiyon diş ağrısı mantar da olmuşum galiba kaşıntı var ve bu sabah da dilimin arkasında yara çıkmış 😭😭😭 evren resmen bu ay sen.bos geç diye bağırıyor bana 😭😭😭 iki gündür değerlendirme de olmadı agridigi için 😭😭😭 vay ben nerelere gidemmmmm
Kuzucum herşeyin bi sebebi vardır. Ya bu kadar zorluğun içinde mucizen sana gelecek ya da bu ay o y değil, hayırlısıyla sağlıkla bebişin en doğru zamanda seni bulacak 🙏🙏🙏 çok emek harcadın onun için hayal kırıklığı da büyük oluyor ama bazen bazı şeyleri değiştiremeyeceğimizi kabul etmekten başka çaremiz olmuyor. Nolur üzülme 🙏 olacağı varsa mucizen seninledir

X