2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
bende aynısını hissediyorum sanki devamlı kasıklarıma vuruyor gibi . ve çoğu kişide bu sorun var gibi.
benzeri bende de var. Progestan ı Fitil şeklinde kullanmamı söyledi, umarım doğru kullanırım
bende hamileliğim başında kullanıyordum. doktor işaret parmağın kadar it diyordu. birde koymadan önce hafif ıslartırsan daha iyi gidiyor. ve gece yatarken koyarsan daha iyi. çünkü belli bir süre sonra geri akıyor.

O şekilde yapamazlar .Sen garanti olsun cuma git .
Park yataklarda bu ünite oluyor esasen ,park yatak almayı düşünüyorsan buna gerek kalmaz sanırım ..

Bebeğin yatağını odama koyacağım ona oda yapmayacağım için,
Yatağımın üstünde bir şey serip orda değiştiririm .Ama kemerli olması hoşuma gitti.

Ben sürekli tuvalete kalkıyorum. Koyduktan yarım saat sonra kalktım tortu geldi biraz normal mi hemen akması. Fayda etmiş midir

Kizlar su alt acma yataklari var ya sifonyerin uzerinde fln duruyo onlari nerden aliyosnz bi de boyutlari ne oluyor. Bi sifonyer begendim 90 cm eni 50 cm derinligi varmis. 50 cm derinlik yeter mi o yataklar icin
Benim park yatakta vardı öyle bir şey hiç kullanmadım. Kanepeye ya da yere bebek bakım örtüleri var ondan serip öyle değiştiriyordum bezini. Ayrıca bunları güvenli bulmuyorum bebek dönmeye başladığında düşebilir. Her defasında kemeri tak çıkar da mesele.

Kapsül modellere bakabilrsin pierre cardinde var hem pratik katlanıyo, hemde az yer kaplıyo veya kabin boylara. Ama çift yönlü değiller
Aynı özellikleri araştırıyoruz sanırım hafif olsun, cift yönlü olsun, tek elle kapansın, az yer kaplasin, yenidogan itibariyle kullanılsın, mümkünse bide travel olsun ayrica puset almayayim diye düşünüyorum cok sey mi istiyorum bilmiyorum tecrubem yok bu konuda

Yoo bence çok mantıklı şeyler istiyosun bende aynı özelliklere bakıyorum. Kraft ve kanz da buldum tabi gidip bakmadım ama 3000 lira. Eşimde çok diyo onu ikna çabasındayım hantal travel alırsak bebek ağırlaştıkca sürmek zorlaşacak. Hafif bi travel bulursak eğer (uygun fiyatlı olanlardan) ilerde baston tipi bebek arabası almak zorunda kalmayız diye düşünüyorum bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum tecrübeli anneler?

Ben de daha bakıcaktım aslında. eşim ben ona o parayı vermem dediği için alasım geldi kanz x go aldım ( kendisine 5 ay önce 3 bin liraya bisiklet almıştı, bebek sen kadar etmiyor mu dedim kızdım aldım)

Ama yine de çok hafif değil az yer kaplıyor. diğerlerine göre hafif ama yine de ağır.
Kanz y go daha hafif ama çok güvenli gelmedi bana.

Ben sürekli tuvalete kalkıyorum. Koyduktan yarım saat sonra kalktım tortu geldi biraz normal mi hemen akması. Fayda etmiş midir
akması normal. benimde çok akıyordu. doktor işaret parmağınla tam ittir demişti. o zaman biraz daha geç akıyordu. içinde eriyor fayda etmiştir elbete. ama ittirebildiğin kadar ittir. ben başlarda parmağımın yarısı kadar ittiriyordum o zaman daha çabuk çıkıyordu.

Ben de yarım ittim. Ama erimiş az da olsa etki etmiştir herhalde. Bir dahakine dikkat ederim teşekkürler

İyi yapmışsın kendine bisiklet aldıysa x go plus mı aldın x go mu aldın? Y go neden güvenli gelmedi ?

Aynen ben de bastona gerek kalmasin rahat sürülsün istiyorum. Zaten minyon bir tipim oyle cok gucum yok 7-8 kiloyu gecmesin. Gecenlerde e bebekte kanz i go indirimdeydi ozellikleri fena durmuyordu ama internet satışıydı sadece. Ama babamiz internetten alma olayına sicak bakmadigi icin tukendi gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…