Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senin yine de doktora gitmen gerekiyor. Çok gecikmiş adetin ve testlerin de negatif. Bu yüzden adet söktürücü almalısın doktora gidip. Daha fazla erteleme. İnşallah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin rabbim

ihtimal yüksek değil kesin bence. Net negatif çıkacak ama birden geliyor bu test yapma şeysi. Neyse o sesleri susturucam bi şekilde
Kuzum bende de var o periler ama mecbur tutacağız kendimizi. Negatif görmekten yıldım. İnşallah bat gününde çift cizgiler görürsün

Doktora gitdim..ultrasona baktı..bir problemin yok söyledi..sık sık idrara çıktığım için..eskiden sistit oluyordum..ondan idrar testi benden istedi..yarın cevab çıkacak..ama adet söktürücü istemiyorum..acaba diyorum belki geç döllenme var..geç çatlama ola bilir..mart ayında Ovulyasyon testleriyle takip ediyordum..yumurtalamayı gördüm ama çatladigini görmedim..sona kadarda takip etmedim..belki geç çatlamış diye umut ediyorum.

Benimde 2 yada 3 gun gecikmeli kanda 2.39 çıktı ve bugün test yaptım negativ... Ve çok kasik ağrılarım suan sanki gelmiş gibi, ve dünde şeffaf gibi akinti geldi bende. H Hello Kity

Benimde 2 yada 3 gun gecikmeli kanda 2.39 çıktı ve bugün test yaptım negativ... Ve çok kasik ağrılarım suan sanki gelmiş gibi, ve dünde şeffaf gibi akinti geldi bende. H Hello Kity
testler hcg belli seviyeye ulaşmadan göstermiyor akıntılar normal yarın bir daha kan verin eğer yükselmişse hemen doktora görünün belki düşük ilacı yazar bebeğin tutunmasını sağlar

ihtimal yüksek değil kesin bence. Net negatif çıkacak ama birden geliyor bu test yapma şeysi. Neyse o sesleri susturucam bi şekilde
Yapma yanariz biz hep pozitif goruyoruz testte sonra kanda negatif cikiyo bugun geldi basima biliyorsun senle aynı bat bekleyelim olmazsak yapariz haberlesrz burda sabahin ilk saatlerinde

İnşallah düşündüğün gibidir ama sanmıyorum canım. 12 gün gecikmissin. Olsaydı çıkardı sanırım bunca zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…