Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Farzedelim pazar döllenme oldu ama yani sanmam tabi bi ihtimal bu da. Lh seviyesi hemen yükselmeye başlar mı?

Kızlar ben bir ovulasyon daha yaptım bu nedir yahu?
@Random33 @dceke H Hello Kity @Mrs Electrical Engineer ve bilgi sahibi olanlar?
batına yakın yapıyorsan bunları gözün aydın hamilesin benim tüm. testlerim negatif çıkmasına rağmen ovüler hep koyu iki çizgi çıktı bir hafta boyunca bat günümde dahil sen düşün. Bat günü kan verdim 1.2 şimdi hamileyim. Bence seninki de aynı süreç

normal degil sanirim bu durum hicte anlamiyorm şu pik işinden

Kuzun gebelik yok sonuc negatif simdi laboratuvar ı aradim sanirim yalancılık yapti testler bence comfort days almayin benimkide heyecan yapmisti haberi veriyim bari bisi yok diyim hayirlisi boyleymis
Heyecan yapıyoruz tabi ister istemez. Hayırlısı olsun canım tez vakitte inşallah

yerinde olsam hiç acaba diye strese girmeden hemen kan veririm bence hamilesin söyledi dersin
Canm ama şöyle bir durum var adetime daha çok var ayın 27 sinde adetim bitti 2 gün açık kahverengi akıntım oldu ama bitti ona dayanarak test yap dediler yaptım ama hemn çıkmıyor işte kuurma çizgisi gibi freely test markasida

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…