Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim gözüme bir çizik görülüyor..sizde görüyorumusunuz?

Eklentiler

• IMG20220406191123.jpg
    IMG20220406191123.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG20220406191123.jpg
    IMG20220406191123.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar ya bugün de sormuştum ama cevap alamadım bu konu kafamı karıştırıyor. Ben normalde geç adet olurum 50-52 günlere kadar çıkar. Hatta kürtajdan sonra 70 gün kadar adet olmayınca tarlusalla adet olmuştum. Bu ay masaj yaparak adet baslangicindan itibaren 15 ve 16. Günler yumurtlama gördüm. Şimdi yumurtlama gördüğüm için adetim normal zamanda gelir mi? Geçen aylar hic yumurtlama falan takip etmedim o yüzden bilemiyorum. 22-23 Mart yumurtlama 24 Mart çatlama gördüm hala adet olmadım. Pazar günü test yapmıştım negatifti. Ama hafif hafif ara ara ağrılarım oluyor sol kasıkta sancı oluyor ama tık yok 🥴🥴 gebelik ihtimali de yoktur artık dimi negatif çıktı çünkü pazar günü. Bu arada beyaz akıntım tekrar başladı 🤷🏻‍♀️ Sizler yumurtlamadan sonra kaçıncı günde adet görüyorsunuz?

Kızlar ya bugün de sormuştum ama cevap alamadım bu konu kafamı karıştırıyor. Ben normalde geç adet olurum 50-52 günlere kadar çıkar. Hatta kürtajdan sonra 70 gün kadar adet olmayınca tarlusalla adet olmuştum. Bu ay masaj yaparak adet baslangicindan itibaren 15 ve 16. Günler yumurtlama gördüm. Şimdi yumurtlama gördüğüm için adetim normal zamanda gelir mi? Geçen aylar hic yumurtlama falan takip etmedim o yüzden bilemiyorum. 22-23 Mart yumurtlama 24 Mart çatlama gördüm hala adet olmadım. Pazar günü test yapmıştım negatifti. Ama hafif hafif ara ara ağrılarım oluyor sol kasıkta sancı oluyor ama tık yok 🥴🥴 gebelik ihtimali de yoktur artık dimi negatif çıktı çünkü pazar günü
Yaa kuzum neden olmasın gebelik hala regl olmamışsın ki umut devam ediyor 🤩

Kızlar ya bugün de sormuştum ama cevap alamadım bu konu kafamı karıştırıyor. Ben normalde geç adet olurum 50-52 günlere kadar çıkar. Hatta kürtajdan sonra 70 gün kadar adet olmayınca tarlusalla adet olmuştum. Bu ay masaj yaparak adet baslangicindan itibaren 15 ve 16. Günler yumurtlama gördüm. Şimdi yumurtlama gördüğüm için adetim normal zamanda gelir mi? Geçen aylar hic yumurtlama falan takip etmedim o yüzden bilemiyorum. 22-23 Mart yumurtlama 24 Mart çatlama gördüm hala adet olmadım. Pazar günü test yapmıştım negatifti. Ama hafif hafif ara ara ağrılarım oluyor sol kasıkta sancı oluyor ama tık yok 🥴🥴 gebelik ihtimali de yoktur artık dimi negatif çıktı çünkü pazar günü. Bu arada beyaz akıntım tekrar başladı 🤷🏻‍♀️ Sizler yumurtlamadan sonra kaçıncı günde adet görüyorsunuz?
Merhaba canım.
Yumurtlamanın 15. Gününde regl oluyorum ben genelde. Fakat bu ay 13 nde oldum.
Kişiden kişiye değişebilir ama bildiğim 14 gün sonra regl bekleniyor.

Bende dün hesapladım yumurtlama sonrası 16. Günde adet oluyorum canım. Ama bu ay yumurtlama da şaştı. Bugün regl olmam lazımdı olmadım. Testler de negatif. Bence gebelik ihtimalini düşünmen gerekiyor senin. Tekrar bı test mi yapsan acaba kuzum. Sonra da doktora gidersin belki.

Haydi inşallah testler çifter çifter çizgilerle dolar 🥰🥰🥰
Ben de yarın sabah kan vereceğim artık. Yumurtlama in üzerinden 12, son ilişkinin üzerinden 1 hafta geçti varsa çıkar herhalde değil mi? Gögüslerimde dokunamıyorum açısından kasiklarim dan rahatça oturup kalkamıyorum taş gibi geriyor

X