Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm ama şöyle bir durum var adetime daha çok var ayın 27 sinde adetim bitti 2 gün açık kahverengi akıntım oldu ama bitti ona dayanarak test yap dediler yaptım ama hemn çıkmıyor işte kuurma çizgisi gibi freely test markasida
kuzu bu işler inan hiç belli olmuyor grupta benim hikayemi bilen bilir mucize bebek 😂 dediğimi unutma sen gebesin

Kızlar ya ben kafayı yicem bata 6 kala yaptığım testte kuruma çizgisi yok atmadım duruyor o test dünde bata bir kala yine artımed yaptım ama ilk 20 dk dan sonra felan attım bir kenara çizgi göremeyince bidaha da bakmadım hiç bugün baktım da bişey görüyor gibiyim regl olmadım daha ama üç gündür sancım var oldum olacam gibi sizce aynı marka olsa bile birinde kuruma çizgisi çıkıp birinde çıkmaya bilir mi bu testte umut var mı sizce PrensesAriel PrensesAriel bir el at kuzum ya filtresiz olana ☹️
Kuzum valla ben bi gölge gördüm bi de siz bakın

Eklentiler

• 59DBB338-ED75-4FF5-BD89-04218C4FB1B8.jpeg
    59DBB338-ED75-4FF5-BD89-04218C4FB1B8.jpeg
    278,7 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba kızlar.Ben yeniyim buralarda.1 sene çocuk düşünüyoruz.Doktorum dedi 1 sene içinde gebelik olmazsa adetliyken yanıma gelirsin.Bende martda adeti bekledimki gıdım..adet olmuyorum hala..bu gün 12 gün oldu artık..33 yaşım var..bu yaşıma kadar 3 gün gecikme olurdu senede 1 defa.Kandan adetimin 4 ve 6 günü verdim..0.100 çıktı..testleri ediyorum..2 defa kuruyarken çok uzaktan görünüyordu..yada ben öyle görmek istiyordum.Sistit gibiyim sanki..idrar verdim..acaba enfeksiyonmu var.Ama o kadar umutluyum.Bu yaşımda anne olmak benim için mucize.Azeriyim ben..eşim türk.Allah her kese çocuk nasib etsin..bende içinde

Venev Venev kuzum son adet tarihin ne zaman dı kaç günde bir adet oluyorsun kaç gün sürüyor
Canım bende işler karışık be Aralık sonu kürtaj oldum 32 gün sonra Şubat 26 da adet oldum sonra martta 28. Günümde 25 martta adet oldum ama çook kısa sürdü 4. Gün lekelenmem bile olmadı. Sonra ovulasyon yapmaya başladım cumartesi koyuydu ama pik değildi pazar sabah pik oldu o geceyi değerlendirdim sabah tekrar ovulasyon yaptım silikleşmeye başlamıştı çatladığını düşündüm dün de bu gün de takrar ovulasyon yaptım gene pik hiç bir şey anlamadım 🤦🏼‍♀🤷🏼‍♀️

Canım bende işler karışık be Aralık sonu kürtaj oldum 32 gün sonra Şubat 26 da adet oldum sonra martta 28. Günümde 25 martta adet oldum ama çook kısa sürdü 4. Gün lekelenmem bile olmadı. Sonra ovulasyon yapmaya başladım cumartesi koyuydu ama pik değildi pazar sabah pik oldu o geceyi değerlendirdim sabah tekrar ovulasyon yaptım silikleşmeye başlamıştı çatladığını düşündüm dün de bu gün de takrar ovulasyon yaptım gene pik hiç bir şey anlamadım 🤦🏼‍♀🤷🏼‍♀️
Evet kuzum ya üstüne görme olabilir mi sence bide gebelik testi mi yapsan acaba

X