2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
tulumda bacak boyu uzun olursa sıkışıp kalıyor bana çorapsızlar daha iyi geliyor o yüzden. aynı zmanda eldivenlileride sevmiyorum.

tulumda bacak boyu uzun olursa sıkışıp kalıyor bana çorapsızlar daha iyi geliyor o yüzden. aynı zmanda eldivenlileride sevmiyorum.
Çoraplılarda çorap ayağını sardığı için sıkışıp kalmıyor. Aslında doğrusu eldiven giydirmemek ama en azından yenidoğduğunda hemen tırnak kesmeyi düşünmeyeceğimden eldivenlerde elde durmadığı için bence rahatlık olacak tabii tercih meselesi

Aynen canım ne biliyim bi an sayı düşük gibi geldii öyle bi stres anıı sen nasılsın bebişler nasıll. Ay baya da uzun sürdü sonuç çıkması ben olsam çatlamıştım artık meraktan sabırlısın tebrik ederimm
yenidoğan uzun kollu ve patiklii, 0-3 hem uzun kollu hem kısa kollu almayı düşünüyorum biz de yazlıkta olucaz o dönemde haziran temmuz ağustos hep sıcaklara denk geliyor pişirmek istemiyorum çocuğu :) akşamları uzun kol, alt gündüzleri artık duruma göre canım. Bi de ben çok sıcağa alışsın da istemiyorum bu sefer daha çabuk hasta oluyorlar. Termometre ile gezerim heralde bi de bebeklerde en sevdiğim şey şu ayaklı tulumlarr. 0-3 de çok hareketli olamayacaklar heralde o zamanlarda hevesimi alayım bari diyorum

Evet ayaklı tulumlar çok tatlı. Ama bebiş hemen büyüyormuş kullanılamiyormus çok:) ben de şu an öyle yapmaya karar verdim . Sıcağa alışmasını ben de pek istemiyorum kışları zor geçebilir dediğin gibi. Nasıl alıştırırsan öyle gider olayına katılıyorum burda :)

Aynen öyle canım annem beni çok sıkı giydirirmiş o yüzden hep sıcak severim galiba öyle alışmışım hani vardır ya sınıfta cam açılınca üşüyenler işte onlardandım 0-3 ayda giydirilir heralde ayaklılar ya asıl çorap durmaz ayakta diye düşünüyorum bende Ay bakalım ne günler görücez çok heyecanlıı

Bebisler iyi çok şükür
Sabırsızım aslında doktora gelecek sonuclar dün aradım Dr mesaj attım birazdan arayacagim dedi sonuç çıkınca sizi ararım dedi
Adama psikopat bi imaj çizmek istemiyorum yoksa hergun ararim pazartesiye kaldı bizim sonuç
Çok şükür ikili test sonucumuz çıktı. Oranı öğrenemedim ama sonucumuz normal diye aradılar:)
Gözün aydın canım benim

Ben 2li sonucu için hergün hastaneyi darlıyodum doktorun gözünde öyle imaj çizmemek için meğerse lab. Kısmına düşünce değerleri görebiliyormuşum boşuna aradım
Ayy pazartesiye de bi şey kalmadı neysekii, şu testler bitsinde en heyecanlı kısım olan alışveriş kısmına geçelim

Benim sikinti evde uzanirken cok nadir. Iste 8 saat ayakta calisiyorum iste ozamanlar mahvediyor. Ayakta kalinca daha cok rahim asagi dogru baski yapiyor heralde bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim canım. Sizden de gelecek güzel haberler inşallah

Kızlar tahlil sonuçlarımı aldım tahmin ettiğim gibi enfeksiyon var lökosit 168 çıkmış yüksek yazıyor doktoruma yazdım ilaç önermiyorum bol su iç dedi su asla içemiyorum ne yapıcammm

Kızlar tahlil sonuçlarımı aldım tahmin ettiğim gibi enfeksiyon var lökosit 168 çıkmış yüksek yazıyor doktoruma yazdım ilaç önermiyorum bol su iç dedi su asla içemiyorum ne yapıcammm
Ayyy çok geçmiş olsun canım hiç anlamıyorum ki çok mu yüksekmiş? Ya turna yemişi enfeksiyona çok iyi geliyomuş diye duydum ama kendisi kızılcık mı çözemedim eğer öyleyse kaynatıp içebilirsin aslında tabi doktoruna da sor mutlaka.

Canım suyu tatlandirmayi denesene. Içine ananas elma falan at ya da biraz meyveli soda dök belki o şekilde içebilirsin

Kızlar malum 12. Hafta doldu. Aşı olmayanlar ne karar verdiniz. Ne yapacaksınız. Happy mom da biraz hamileyken aşı olanlardan doğum yapanlar olmuş gördüm. Çok şükür bebekler iyiymiş. Ben de bu hafta yaptirim diyorum ama hep içimde bir endişe

Geçmiş olsun canım
Aslinda hamilelikte kullanilabilen antibiyotikler var
Sakız cignedikten sonra su icebiliyorum ben
Şu icmeyi çok seviyorum Aslinda midem bulanmasa içerim litrelerce

Canım ben yaptırcam doktorum da olmayı öneriyor. Antikorum 7080 çıkmıştı aslında baya yüksekmiş heralde öyle dediler ama sallıyo da olmim şimdi yine de olucam çünkü covid geçirmiştik hiç hoş zamanlar değildi hamileyken tekrar o günleri yaşamak çok kötü olur benim için. Bi de covid her halukarda aşıdan daha çok etki bırakıcak diye düşünüyorum. ben olmaktan yanayım ilk dozumu olmuştum zaten Sen ne düşünüyorsun? Tabi çok etkili bi kozumuz var yakalanmamak ama nasıl olacakkk cirit atıyor

Sağol canım 0 ve 5 arasında oluyormuş normalde hamileyken daha yüksek oluyormuş. Doktorum çok yüksek değil dedi ama ilaç vermeyi çok seven bir doktor değil daha düşük değerlere antibiyotik kullananlar olmuş su içmeyi arttırmayı deneyeceğim bakalım olmazsa başka şeyler araştıracağım
Canım suyu tatlandirmayi denesene. Içine ananas elma falan at ya da biraz meyveli soda dök belki o şekilde içebilirsin
Bir deniyim canım normalde çok güzel içiyordum ama 6.haftadan beri günde 2-3 bardak ancak oda 2 bardağı ilaç içerken zaten. Su içmediğim için böyle çıktı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…