2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Ay aynı canım bizimki de patlıcan moru gibi . 5 hafta sürmez inşallah gördükçe moralim bozuldu

İyi akşamlar kızlar , burayı takip edemiyorum ama iyisinizdir inş benimm kızımınsa dişleri aynı anda çıkıyo arkalarda.Ve ön dişleri böyle sanki incelip kırılacakmış gibi olmuş neden oldu hiç anlamadım birde sizlere sormak istediğim bikaç şey var .Ağustos sonu gibi işe başlıcam .ama bakıcı mı kreş mi hala karar veremedim .Kayseri de tavsiye edebileceğiniz özel kreş var mı ?

Merhabalar,
Mecburi işe dönmeniz gerekmiyorsa en azından 2 yaşını beklemenizi tavsiye ederim.
Ben sanırım kreşi tercih ederdim.
En azından çocuk yalnız kalmaz başka çocuklarla beraber büyür.

Merhabalar,
Mecburi işe dönmeniz gerekmiyorsa en azından 2 yaşını beklemenizi tavsiye ederim.
Ben sanırım kreşi tercih ederdim.
En azından çocuk yalnız kalmaz başka çocuklarla beraber büyür.
Yeni atandığım için canım ondan başlamam gerek sonra eğer ücretsiz izin hakkım oluyorsa en azından marta kadar çalışmak istemiyorum aslında kreş içinde çok küçük offf bilemedim bakıcıda bulamadık.zaten bakıcıyla yalnız kalmayacak birinin yanında olucak en azından kış dönemi için sonrada kreş olsun diyorum .ama böyle sıkışıp kaldık ne zormuş

Işe başlama yapıp hemen ücretsiz izin alabilirsiniz . Ben de bebegimi 2 yaşında kreşe vermeyi düşünüyorum ama bazıları ona bile çok küçük yapamaz diyorlar . Ben bana ve bebeğime güveniyorum inşallah yaparız zaten yarım gün gidecek sadece

Yalniz kalmayacaka o zaman durum değişir.
Bakicida olabilir.

kurumun içindekiler bi çıkabilirsiniz bi çıkamazsınız dedi onlarda doğal olarak personel bekliyo izin kelimesini duyunca hemen bi tavır aldıkları için artık işe başlayıp sonra bakanlığa dilekçe veririm dedim herkes gibi bende aynı düşüncedeyim canım ya çok küçükler 2 yaş olsa bile .ama ben kızımda gözlemlediğim hemen kaynaşıyor diğer çocuklarla anlaşması uyumu iyi yani sonradan değişmezse.Pera normalde öyle çok çocuk görmüyor ama gördüğü zamanda sanki hep görüyo gibi sıcakkanlı davranıyo.bakalım 3-4 tane kteş var onları haftaiçi bi görücez eğer bir bakıcı bulamazsak geçici süreyle artık gidicek

Annelik izni olduğu için kurum insiyatifinde olamaz. İzin vermek zorundalar canım. Tebrik ederim bu arada

Annelik izni olduğu için kurum insiyatifinde olamaz. İzin vermek zorundalar canım. Tebrik ederim bu arada
Bu arada ben 6 aylıkken işe başladım. Babaannesi baktı o zamanda çok yorum yapan olmuştu ama bir sekilde yoluna girdi her şey . Çok şükür oğlum hiçbir şeyden de mahrum kalmadı . Bakıcı olsaydı da bence bir şekilde düzene girerdi . Tabi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi önemli olan o .

Evet vermek zorundalar ama bi böyle çalışacağım yerdekiler yüzlerinin şekli değişir gibü oldu izin dediğimde. Biz sizleri bekliyorduk hemen izin alıp gidicekmisiniz diye.Benimde annem baksa hiç aklım kalmazdı ama kızkardeşim doğum yapacak eylülde.benim atanmam tam süpriz oldu herkes artık yine olmaz diye beklerken amin Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın.bakıcı bulduk derken bıraktı bizi daha başlamadan .şimdi çevrede sanki hiç bakıcı kalmadı yok sanki biz arıyoruz ya.artık en hayırlısı olsun inş bizim için .

Sıkma canını arkadaşım. Allah hayırlısının en güzelini versin inşallah

Hayatımın en berbat gecesini geçirmiş olabilirim, artık gece ağlıyordum uyumak istiyorum ben diye. Kaç gece oldu üst üste yemin ederim bu diş dönemleri kadar zorlandığım kendimden geçtiğim bir dönem olmadı. Sürekli yapisigiz sürekli meme de gece ne yapsam uyumaz. Allah'ım gece uykusu olmayınca insanlıktan cikiyorum aylar oldu ya

Geçmis olsun canım inşallah bir an önce çıkartır. Bizi de dişler çok zorluyor şansımıza havalarda çok sıcak . Hem sıcak hem dış derken uyku muyku yok

geçmiş olsun canım bugünler de geçecek diye diye bir buçuk yıldır kendimizi telkin ediyoruz ama çok yıprandık
bizde de diş geliyor sanırım huysuzluk iştahsızlık ishal pişik hafif ateş ne ararsan var

hayırlı olsun canım benim :) arkadaşların da dediği gibi kurum içinin hoşuna gitsin gitmesin senin 2 yaşına kadar ücretsiz izin hakkın var dilediğin gibi kullan

Kızlar sezeryan dikiş yerleriniz iyileşti mi Ve yara iziniz geçti mi? Bir de dikiş yerinizde kaşıntı var mı? Benim dikiş yerim hala iyileşmedi sanki teğel atılmış gibi büzüşük durumda Ve inanılmaz kaşınıyor arada

Aynenn benim yaramda geçmedi . Hatta benim anneminde ameliyat izi var gerçi o olalı 5 yıl oldu ama onun incecik çizgi olmuş belli bile olmuyor benimkini gördü şaşırdı. Bende daha 1.5 yıl oldu ondandır dedim de benim o zamanda böyle değildi sanki bi tuhaflık var dedi . Benimde kafama takılıyor bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…