2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Aynen canım resmen hayat kalitem arttı tam kafayı yemek üzereydim ki artık yeter dedim.. ben daha önce de denemiştim sonra bi hasta oldu o zaman bırakmıştım mecburen şimdi bayağıdır böyle istikrarlıyız hemen hemen 3 aydır falan sallamıyoruz senin bebiş kaçta yatıp kaçta kalkıyor peki

Bu düzene kaç günde girdiniz bebisim? Bizim gece uykumuza dalma sorunumuz var. Büyüdükçe destek istemezlermiş o yüzden direnirlermiş diye okudum. Ama gündüz emerek uyuyo ama gece yok allah yok uyutana kadar bi dert yatağına yatmak istemiyorum sürekli benim yanımda.

Kuzu iradeli davrandım hiç taviz vermedim hem gündüz hem gece uykusunda da aynı yöntemi kullandım 12 gün sürmüştür en fazla. Hatta o dönem yıllık izin yazdırmıştım sırf uykusunu düzenlicem diye 12 gün yani iki haftaydı ve o iznimde halletmiştik. İlk günler uzun sürüyordu hemen adapte olmadı bir saat uğraşmışımdır belki biraz sabır istiyor yalan yok

Benim ogullarimin biri 6 ay digeri 10 ay emdi onun icin gece gunduz istedigi kadar emzircem kızımı 2 yasina kadar. Ortanca gece biberon aldi 2.5 yasinda kestim onuda. Emmek istemesi beni istemesi bu yasta bana normal geliyor. Ama keske en fazla 2 3kalksa belki zamanla olur oda. Bu arada calismiyorum calissam durum farkli olurdu belki.

Benim oğlanda emmeyi çok seviyor . Sanki ona farklı anlamlar yüklüyor gibi hissediyorum . Ama ben bu yaz memeden kesmeyi düşünüyorum. Çünkü çalışıyorum ve çok yoruluyorum . Instagramda emmeyi şefkatle sonlandırmak diye bir video izledim . Doktor kendi kızına nasıl biraktirdigini anlatmış. Söyledikleri mantıklı geldi keşke kendiliğinden bıraksa çok iyi olurdu

alsem İyi misin canim sesin çıkmıyor sen hep yazardin toparladin mi biraz daha
Merhaba canım, teşekkür ederim yazdığın için. Psikoloğuma söz verdim, artık iyiyim diyeceğim maalesef içim hala yanıyor. Daha 10 gün geçti operasyondan. Hele dün bir üye benim profil mesajıma yazmış, benim de bebeğim trizomi 18’li ama ben kıyamadım şu an 32. Haftadayız demiş. O mesajdan sonra yerle bir oldu bütün ruhum. Keşke 1 kişi “ben yanındayım, devam et yoluna” deseydi de ben de kıymasaydım yavruma… yine de Toparlamaya çalışıyorum. Dün oğlana doğum günü yaptık sırf bana moral olsun diye. Kv tarafı İle konuşmuyoruz 6 aydan beri. deprem sebepli de büyük bir organizasyon yapmayacaktım zaten. üstüne kızımın vefatı da eklenince annemlerle ev içinde 8-10 kişilik küçük bir kutlama yaptık. Keşke böyle olmasaydı oğlumun ilk doğum günü ama buna da şükür.

sen nasılsın? Sizler nasılsınız?

Calisinca zor tabi ben 2 yasa kadar birakmazsa devam.edicem ins. O metod yararsa bizede soyle deneyelim. Aramizdaki ozel bag kizimla emmek. Digerlerinden uhdeydi benim icin. Ins 2 yasina kadar emer

Ne desek bos canim rabbim ferahlatsin canim.
Bizler ayni uykusuz bol emmeli 3 5 adim atiyoruz 13 aylik olduk.

Ne desek bos canim rabbim ferahlatsin canim.
Bizler ayni uykusuz bol emmeli 3 5 adim atiyoruz 13 aylik olduk.
Amin inşallah

Benim oğlanın da uykuları belli olmuyor Ama bu aralar emerek uyumaya alıştı Koca dana oldu, 1 yaşında memeye alıştı. Bana düşkün oldu, benden ayrılınca kıyamet kopuyor. hele 2 haftadır evdeyim ya kürtaj sebepli, hep benim üstümde. Yarın işe başlıcam, nasıl olacak bilmiyorum. yürümeye başladı benimki. dün adım çöreği de yaptık doğum gününün içinde

Kendini yıpratma... Kendini suçlama en önemlisi..Senin hamileliğinde tüm uzmanlar çocuğun karnında büyük ihtimalle öleceğini söylediler. Yada doğsa da fazla yaşamayacagini. Şuan acın çok taze.. ağla doya doya. İçine de atma. Geçecek emin ol.evde bı bebeğin daha var ve sana muhtaç. Sen güçlü ol ki senden güç alsın
Enerjini moralini yüksek tutmaya çalış.bu sefer bebisinle yaşadığın bu süreçte ileride pişmanlık duyma

Ya ben 2 kez biraktim diye yapisik kardes gibi olduk kuafore ve dra gitmistim. Calisan anne olmak zor insaAllah zor olmaz ayri kalmak. Adım çöregini ilkkez duydum nasil bakiyim yapalim bizde

Çok teşekkür ederim Bunları duymaya ihtiyacım var
Ya ben 2 kez biraktim diye yapisik kardes gibi olduk kuafore ve dra gitmistim. Calisan anne olmak zor insaAllah zor olmaz ayri kalmak. Adım çöregini ilkkez duydum nasil bakiyim yapalim bizde
Kırmızı kurdela bağladık ayaklarına, sonra evde en küçük kim varsa o kurdeleyi kesti. Benim kuzenim 27 yaşındaydı asffdffs o kesti normalde çöreğin içinde para da koyuyorlarmış, parayı bulan hediye alıyormuş filan ama biz doğum günü içinde yaptığımız için para koymadık.

pek küçükmüs. Guzel ama böyle adetler hoşuma gidiyor

pek küçükmüs. Guzel ama böyle adetler hoşuma gidiyor
Ben de severim. Eğer eşek sıpası daha erken yürüseydi ayrı yapacaktım annem teyzemle filan 3-5 kişilik böyle de güzel oldu ama. insanları 2 kere toplamış olmadık en azından yakın zamanda.

Aynen cocukla misafir agirlamakda zor. Ben hic bi kutlama yapmadim zaten yasadigim ilde aileler yok. Cekirdek aileyiz burda

Aynen cocukla misafir agirlamakda zor. Ben hic bi kutlama yapmadim zaten yasadigim ilde aileler yok. Cekirdek aileyiz burda
Kız biz de işte annem, 2 teyzem, eniştem, eşim, babam, halam, kuzenim kutladık. abim vardiya değiştiremedi, o katılamadı. Annemlerde kutladık, ev gezmesi gibi oldu. 1-2 saat oturdular kalktılar.

Kız biz de işte annem, 2 teyzem, eniştem, eşim, babam, halam, kuzenim kutladık. abim vardiya değiştiremedi, o katılamadı. Annemlerde kutladık, ev gezmesi gibi oldu. 1-2 saat oturdular kalktılar.
Iyi olmus canim bebekle her is zor gece gece toz alip vileda yaptim sabah yaptirmaz diye gecen suya telimi atmis kovaya telefonum gitti cop oldu dikkat edin telefonlara. Diyorum atarken ne hevesle atmistir

Iyi olmus canim bebekle her is zor gece gece toz alip vileda yaptim sabah yaptirmaz diye gecen suya telimi atmis kovaya telefonum gitti cop oldu dikkat edin telefonlara. Diyorum atarken ne hevesle atmistir
Gerçekten çok zor ve o gün uyumayacağı tuttu. Akşam 7’de yatırdım 1 saat uyuttum. İnsanlar gelmeden 5 dk önce uyandırdım

eyvah eyvah, gitti milyarlık telefon ben oğlandan sonra klasik Mop viledalardan vazgeçtim. Üstten Sıkmalı Mop aldım. çok daha pratik oluyor evi silmesi de.

Aynen bende moplarl siliyorum kova falan cok zor bebekler hatta imkansiz yani biraz ben siliyorum biraz oğlan gelinime simdiden hayırlı koca yetistiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…