2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Maşallah sağlıkla giyip içlerini doldursunlar ellerinize sağlık pek güzel. Benim nasip olursa eğer 4. Bebeğim olacak inşallah hepsi kış bebesi olduğundan fazla hazırlıklara girmiyorum 😃
Tesekkur ederim canım 🥰 amin hepimize insallah nasip olsun sağ salım doguralım

bunların hepsi çok güzel sağlıkla doğup giysin bebiş inşallah 🙏
Amin canım benim içimdeki kız arzusu erkek tavsan da ördüm tabi de oglum olunca insallah kızım olur diyorum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tabi 🙏 gönlümdeki kız bebek her seyi kırmızı beyaz gri süsledim

Amin canım benim içimdeki kız arzusu erkek tavsan da ördüm tabi de oglum olunca insallah kızım olur diyorum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tabi 🙏 gönlümdeki kız bebek her seyi kırmızı beyaz gri süsledim
Öncelikle sağlıklı olsun da oğlandan sonra kız tabi güzel olur Allah gönlüne göre versin canim bakalım cinsiyeti öğrendiğimiz asamaya gelelim de 🙏

Kese görme tarihlerini kalp atışı tarihlerini falan da eklemeniz mümkün mü bi fikir olması açısından👀 daha önce başarısız bi gebelik geçirmiştim bir yüzden kim ne zaman görmüş duymuş belki benim gibi araştırankar vardır☺️

Ben de cuma gideceğim canım şimdiden heyecanliyim içim pır pır 😂
En son betan kaçtı kaçıncı haftadasın
Pazartesi günü hcg 1511di haftamda 5+ ama net kaç olduğunu doktor söyleyecek bakalım🥰 valla bu heyecan hepsinden betermiş dün geceden beri yerimde duramıyorum elli tane korku elli tane soru işareti🤢 Allahım hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin🤲

1511di 5+ ama net kaç olduğunu doktor söyleyecek bakalım🥰 valla bu heyecan hepsinden betermiş dün geceden beri yerimde duramıyorum elli tane korku elli tane soru işareti🤢 Allahım hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin🤲
İçini ferah tut Allah'ın izniyle her sey sırasıyla olur gider 🙏🤲 ben de kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum eşimin izin alışına gore ya bu cuma ya pazartesi gideceğim 🙏

X