2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Merhaba arkadaşlar . Benimde son adet tarihim 30 ocaktı bugun gittim keseyi gördüm şükürler olsun. 5+5 dedi doktor. ama tabi günlerde sapmalar olabilir 1-2 gün. tahmini doğum 7 kasım 2022 gösteriyor uygulamada benim. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kahveyi nasıl bıraktın.
1 fincan içsek günlük odamı zararlı :KK43:
Valla normalde en az 3 fincan turk kahvesi içerdim bayılırım kahveye ama kafeinin zararlı olduğunu okudum sınırlamak gerekiyormus doktoruma gittiğimde danışacağım zararı olur mu diye her ihtimale karşı çok çok azalttım küçük fincanlara yarim koyuyorum o da maksimum iki yuduma denk geliyor benim için bırakmak gibi bi şey bu o yüzden bıraktım dedim 😂

Valla normalde en az 3 fincan turk kahvesi içerdim bayılırım kahveye ama kafeinin zararlı olduğunu okudum sınırlamak gerekiyormus doktoruma gittiğimde danışacağım zararı olur mu diye her ihtimale karşı çok çok azalttım küçük fincanlara yarim koyuyorum o da maksimum iki yuduma denk geliyor benim için bırakmak gibi bi şey bu o yüzden bıraktım dedim 😂
Ben bir fincan içiyorum
Kafeinsiz olandan aliriz bizde 🤣

Canımmmm kuzumm sen ne yaptın ya tatlı kadın...😘😁

Snein belirtiler neydi canım bu arada hiç sormadım sana sanirim
Ben gördüm keseyi falan canım cuma yada pazartesi eşimin iznine bağlı kalp atışı için gideceğiz 🙏🤲🧿 benim en belirgin zaten burun kanaması ben hamile kaldı mı burnum kanıyo bide akıntı normal de yumurtlama olduktan sonra kuru olurum ben ama gebelik oldu mu akıntı hıç bitmiyo beyaz krem kıvamın da yogun bi akıntı surekli ıslaklık altıma kacırdım sanıyodum 🥰

Ben gördüm keseyi falan canım cuma yada pazartesi eşimin iznine bağlı kalp atışı için gideceğiz 🙏🤲🧿 benim en belirgin zaten burun kanaması ben hamile kaldı mı burnum kanıyo bide akıntı normal de yumurtlama olduktan sonra kuru olurum ben ama gebelik oldu mu akıntı hıç bitmiyo beyaz krem kıvamın da yogun bi akıntı surekli ıslaklık altıma kacırdım sanıyodum 🥰
Süper evet senin burun kanaman meşhur kuzum 😁😁

Evet akıntı geçen ay bendede o akıntı belli etmişti bana yanilmamistim... İnshaAllah bakalım bu ay yine değişiklikler var bakalim

X