2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Yarin 4.ay kontrolumuz var ve asi olucak..iyice gozum korktu simdi...uykulari duzene bi girse....bide ben cok terliyorum.oglumdada boyleydi emzirdigim surece terliyorum..kiz durmadigindan ter hep ustumde kaliyor.bogazim agrimaya basladi maskeyle geziyorum evde..bazen gece 4te uyandigida oluyor..gelde cildirma....
Benim oglumda hiç uyumadı ne gece ne gündüz çok gazlı bir bebekti..halada çok uyumaz gece iki saat uyusa bugün güzel uyuduk deyip kalkıyorum.gunduzde sallanmadan uyumuyo . Besige yatarsam yarım saatte uyaniyo. Huyu böyle diyorum artık kabullendim. Stres yapmadım hiç yapmiyorumda emekleme döneminde yorulur uyur diye düşünüyorum ins 🙂

Benim oglumda hiç uyumadı ne gece ne gündüz çok gazlı bir bebekti..halada çok uyumaz gece iki saat uyusa bugün güzel uyuduk deyip kalkıyorum.gunduzde sallanmadan uyumuyo . Besige yatarsam yarım saatte uyaniyo. Huyu böyle diyorum artık kabullendim. Stres yapmadım hiç yapmiyorumda emekleme döneminde yorulur uyur diye düşünüyorum ins 🙂
Onlara yetiyor yetmesinede bize olan oluyor...su an maskeyle geziyorum dinlenmem lazim iyilesmem icin ama nerdeee...uyusa kucuk hanim ama yokk..abiyi okula yolladik.oda uyursa bi kahveyi hakederim gibiii🙄

Kizlar sizin bebisler uyuyor mu??benimki uyumuyor..gunduz meme emerken kestiriyor onun disinda yatirdigim an kalkiyor..bittim artik ben..bide oglum var cocukla ilgilenemez oldum..ayrica kucagada alisti surekli evin icinde geziyoruz..sirt agrisindan geberiyorum..nasil yatirip uyumaya alistiricam ben bu kizi?
Benimki de çok huzursuz asi olduğumuzdan beri öyle huysuz ki doğru düzgün aglamayan bebek her şeye aglar oldu kucağımda uyuyor kollarım belim bitik bir milim oynarsam basıyor feryadi gece yenidogan gibi iki saatte bir emmek istiyor uyanıyor 4. Ay atagi boyle bir şey mi hic sevmedim öyle yorgun ve uykusuzum ki sütüm bile çekildi yani göğüslerim nene gosgu gibi sarkti

Benim durumumu anlatmisin aynıyız harfien hemde.ekstra 4 ay aşılarindan sonra geceleride 2 saatte bir uyanma da başladı emip uyuyor ama ben uyuyamıyorum artık.gunduzde uyumuyor kestiriyor memede o ne zaman geçer bu atak acaba.
Aşıdan sonra bizde de 2 saatte bir uyanma var ya ne yapacağız boyle

Ben de anlamadim ne olduğunu 2 aylıkken başladı ayakta falan emziriyordum şimdi ona da pek yanaşmıyor
Ben de uyku sersemi anlarını yakalamaya çalışıyorum
Beyaz gürültüyle deniyorum
Mecbur sagmak bırakmak zorundayım çalıştığım için tekrar bestlak damla aldim ınsallah faydası olur
Beyaz gurultu ne

Beyaz gurultu ne
Kılık bebekler için ses canım YouTube a yaz cıkar işte değişik su sesi gibi dinle mutlaka bebek susuyo yanına acıp koyunca sadece emerek 6 kıloysa bebeğin iyi mama şişiriyo zaten canım benim bebeğim de ufak tefek hiç sorun etmiyorum hiç mama vermedim sadece anne sütü alıyo

Benimki de çok huzursuz asi olduğumuzdan beri öyle huysuz ki doğru düzgün aglamayan bebek her şeye aglar oldu kucağımda uyuyor kollarım belim bitik bir milim oynarsam basıyor feryadi gece yenidogan gibi iki saatte bir emmek istiyor uyanıyor 4. Ay atagi boyle bir şey mi hic sevmedim öyle yorgun ve uykusuzum ki sütüm bile çekildi yani göğüslerim nene gosgu gibi sarkti
Biz normaldede emmeye kalkiyoruzki.bide ssi olup huyu suyu degisirse yandim...biraz hiriltisi var dr gttik bugun hava verdi.insallah bisey olmaz..bu kisi hepimiz sagsalim atlatalim

Selamlar hanimlar, bebisten vakit buldukca ucundan bakiyorum. Umarim hepiniz iyisinizdir.
Ben emzirmeye devam. Sol gogsumde performans dusuk dogumdan 1 hafta sonra dusmeye basladi emzirdigim halde. Cok cok az. Sag gogsumde 2 gogsun gorevini yapiyor. Dev gibi oluyor. Bebegimin beslenmesi ve kilosu da gayet iyi gidiyor. Ancak ben goguslerim arasi gorev dagilimini nasil yaparim bilemiyorum. İcinizde tek gogsunde verimi arttirmayi basarmis olan var mi?
Selam canım, ben doğumdan beri tek meme emziriyorum. Sol göğsümü hiç tutturamadım. Sağı da tutturana kadar akla kararı seçmiştim. Bu aya kadar sağdım sol memeyi. Daha doğrusu 1. Aydan sonra sağmaya basladım ama sürekli sağamadığım için körleşti. Ben 1,5 -2 saatte 1 emziriyorum. Bu normal bir sıklık mı acaba merak ediyorum. Bugün mama verdim biraz aç kalıyor korkusu ile. Ne kadar dogru yaptım bilemiyorum. Doktor kilosu normal diyor ama bana 1.5-2 saatte emzirmek artık normal gelmiyor. 2-3 dakikada bitiyor meme🤦🏻‍♀️

X