2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bence sayılmaz ben de emziriyorum genellikle sabah kahvaltıya daha vakit olduğu için aynı şey. Belki de mama istediği için değil de geliştiği için uyanıyordur, yeni yeni beceriler 2 yaş sendromu falan. Bizim bu ara hastalıktan berbat uykular tam bir düzen oturtmaya başlamışken bakalım bitince nasıl olacak🤪
Mama verdim bi kere denedim sabaha kadar uyudu 😂😂 bence 2 yaş sendromu başladı bizde de. Nasıl oldu akıyor mu burnu hala. İnşallah aynı düzene döner geri

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlaaar kızlar geldim nihayet bende . Bi suredir bakamadım hiç . Öyle yoğun geçiyo ki. Birinci sınıf annesi olup ayrıca çalışmak ve bebeğinin de olması gerçekten fazlasıyla ekşınliymis.
Beni özleyen yok mu aaa aşkolsun kimse de sormamış sanırsam hiç etiketlenmemişim 😥
Başıma neler geldi bilseniz. Hamile kaldım tekrar ama boş gebelik olunca kürtaj oldum . Sonra da spiral taktırdım fln. Bedenen biraz hırpalandım bu süreçte vücudum toparlanmaya çalışıyo . Benden haberler böyle 🙃
Aaa etiketledik başlarda gelmediniz🤭aaaa geçmiş olsun yaaa

Götürdük bugün canım. Ciğerler temiz ama faranjit olmuş. Aferin şurup verdi. Umarım bu gece daha iyi geçiririz🥰

Kuzu bence kesmişken başlama. Aç yatmak en sağlıklısıymış. Ben bi ara gece yemeye dadanmıştım kalkıp kalkıp aynı saatte ne bulsam yiyordum. Yiyemesem karnım guruldar uyuyamaz oldum. Sonra reflü oldum yetişkin halimle. Artık yeni doğan değiller sonuçta, gün içinde daha fazla kalori alabilir ya da ben akşam yemeğinde genelde protein karbonhidrat karışık veriyorum tok tutsun diye. Gece beslenmeyince sabah da iştahlı oluyor kahvaltıda. Yani zor olanı başarmışken başa sarma bence, yine de sen daha iyi bilirsin tabi ama
Geçmiş olsun canım. Neyse ki ciğerlerde sıkıntı yok.
Kizlaaar kızlar geldim nihayet bende . Bi suredir bakamadım hiç . Öyle yoğun geçiyo ki. Birinci sınıf annesi olup ayrıca çalışmak ve bebeğinin de olması gerçekten fazlasıyla ekşınliymis.
Beni özleyen yok mu aaa aşkolsun kimse de sormamış sanırsam hiç etiketlenmemişim 😥
Başıma neler geldi bilseniz. Hamile kaldım tekrar ama boş gebelik olunca kürtaj oldum . Sonra da spiral taktırdım fln. Bedenen biraz hırpalandım bu süreçte vücudum toparlanmaya çalışıyo . Benden haberler böyle 🙃
Canim geçmiş olsun. Hoşgeldin arayı açma :)

Mama verdim bi kere denedim sabaha kadar uyudu 😂😂 bence 2 yaş sendromu başladı bizde de. Nasıl oldu akıyor mu burnu hala. İnşallah aynı düzene döner geri
Akıyor malesef, ateş de dalgalı yine 38,5 gördük. Şimdi 37,5lara düştü geri daha yeni uyuyacak yavrum. Babyvac almıştım unutmuşum, güzelce temizledim şu an rahat nefes alıyor. Hemen dolmaz da uyur inşallah. Çok zormuş bebek hasta ben hasta😫 rabbim şifa versin tüm bekleyenlere özellikle de bebişlere 🤲🏻

Akıyor malesef, ateş de dalgalı yine 38,5 gördük. Şimdi 37,5lara düştü geri daha yeni uyuyacak yavrum. Babyvac almıştım unutmuşum, güzelce temizledim şu an rahat nefes alıyor. Hemen dolmaz da uyur inşallah. Çok zormuş bebek hasta ben hasta😫 rabbim şifa versin tüm bekleyenlere özellikle de bebişlere 🤲🏻
İnşallah canım. Zor tıkalı burunla uyumak. Amiin

Kızlar ya ben hasta oldum 3 gün önce, su gibi durdurulamayan burun akıntısı halsizlik falan. Malesef kaçınılmaz son bugün bartunun da burnu akıyor su gibi. İlk kez hasta oldu, burnunu kopartacak çok rahatsız. Nasıl atlatırız daha kolay, neler yapmam gerek. Ateş falan yok bunun için dr gitmeli miyim yarın? Bu gece nası geçecek bakalım. Kendimden biliyorum 3 gecedir geniz akıntısından hiç keyfim yok☹️
çok geçmiş olsun canım geçen iki hafta öncede ben grip oldum oğlum rahatsızdı okuldan kaptı sonra bana benden de güneşe zorlandık çok burnu tıkalı ağladı 1-2 güne geçti şükür umarım bartum ve sen iyisinizdir.

Benim de kizimda oyle olmiştu.bi alişti uyanmaya her gece uyaniyodu.1 bucuk saat işigi felan aciyodum bide.aboo 1 sene boyle decam etti.şimdi tövbe:)
bende aynen senin gb dedim tövbe diye
güneş iki gecedir uyanıyor ama oturmuyor şükür
memede takılıyor gece oğlum da geliyor çift kişilik yatak oluyor dört kişilik :KK70:

Gece beslenmesini kestim 1 yaşında o zamanlar zaten istemiyordu da. Ama şimdi 1 aydır falan daha sık uyanıyor istiyor gibi sanki. Bende kestim geri başlamayım diyorum ama
kestiysen başlama kuzucum doktor bana sürekli kalktıkça su ver yatsın gece beslenmesi çok sıkıntılı diyor

ay kuzucum çok geçmiş olsun bende senin gb aktif çok olamıyorum aklımdasın ama
ya çok sancılı bir süreç atlatmışsın herşeyde bir hayır vardır kuzu ya
şimdi sendede benim gb iki tane olunca bir hamilelik kelimesini görünce hafif bir irkilme yaşadım
evlatlarımız sağlıkla büyüsün inş Rabbim de isteeyene versin amin :)

Aynen her kalkmasında su veriyorum. Son zamanlarda çok kalkmaya başladı bende acıktığı için diye düşündüm. Başlamam heralde

yani annelik güdüsü olarak açlıktansa diye içimiz içimizi yiyor ama bizden yola çıkın demişti doktor rahat ol demişti
bence dönemsel kalkıyor olabilir güneşte kalkıyor memeye alıyorum emmiyor bile sırf meme tiryakiliğinden :KK70:

çok geçmiş olsun canım geçen iki hafta öncede ben grip oldum oğlum rahatsızdı okuldan kaptı sonra bana benden de güneşe zorlandık çok burnu tıkalı ağladı 1-2 güne geçti şükür umarım bartum ve sen iyisinizdir.
Ahh canımm çok sağolasın, bizim dün gece nispeten daha iyiydi. Bu sabah da burnu falan baya rahattı. Bir saat sonra kavuşacağım bakalım nasıl oldu, uyuyormuş şimdi. Babyvac çok işe yaradı yapış yapış mukus çıktı burnundan. Ağızla çekilen ile çektiriyordum ama pek temizlemiyormuş hasta olunca. Sizin de okula giden abi olunca hastalık kaçınılmaz. Benim de geçen hafta okul tatil diye çok fazla çocukla görüşmem vardı, onlardan kaptık muhtemelen
Bende acıkırım gece 😂😂😂😂
Ay ben de ben de. Hatta gece yapılan kahvaltıları daha çok severim😂 bekarken annemi de kandırıp gece gece çay demler tost falan yerdik😂😂

Ahh canımm çok sağolasın, bizim dün gece nispeten daha iyiydi. Bu sabah da burnu falan baya rahattı. Bir saat sonra kavuşacağım bakalım nasıl oldu, uyuyormuş şimdi. Babyvac çok işe yaradı yapış yapış mukus çıktı burnundan. Ağızla çekilen ile çektiriyordum ama pek temizlemiyormuş hasta olunca. Sizin de okula giden abi olunca hastalık kaçınılmaz. Benim de geçen hafta okul tatil diye çok fazla çocukla görüşmem vardı, onlardan kaptık muhtemelen

Ay ben de ben de. Hatta gece yapılan kahvaltıları daha çok severim😂 bekarken annemi de kandırıp gece gece çay demler tost falan yerdik😂😂

hemencik iyileşsin yakışıklım
ay ben gece hayatta yiyemem :KK70:
geceden kastınız akşam yatmadan önceyse meyve cips çikolata yerim o ayrı :KK70:

Kızlar parmaklarım bileklerim çok garip parmaklarımı katlayamıyorum takılıyo sanki kemikleri bi süredir böyle dizlerimde ağırıyo eklem yerlerimde bi sıkıntı var doktor kontrolümede daha var bu neden olur bilen varsa yazsın lütfen
merhaba uzun zaman gecmiş ama durumunuz ne oldu ? ben 25 haftalık hamileyim bir aydır özellikle sabahlar parmaklarım eklem yerlerinden kilitleniyor ve ağrıyor. iltihaplı romatizma falan diyor googlda korktum acıkcası :KK43:

Kızlar aranızda şu ocak koruyuculardan alanıniz oldu mu? Şimdi boyu yetismiyor ama bi kaç ay sonra lazım olacak. Internet fiyatı da çok şişik geldi, başka yapi marketlerde bulunur mu acaba? Denk gelenleriniz oldu mu?

Eklentiler

• Screenshot_20231124_145223_Trendyol.jpg
    Screenshot_20231124_145223_Trendyol.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 33
X