2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynn hiç birşey kendi ederinde satılmıyor ya ,çok yazık insanlara vallahi geçinmek çok zor
Aynen outlet vs artk Allah ne verdiyse,zaten ne kadar giyeceksin ki kendime 5 takım pijama aldm hamilelik için eşim bugün hala.pijama takımı gecelik vs al diyo ev için dedim yazık ya bir buçuk iki aya bunlar giyilmeyecek bile hep uygun aldm yani hamilelikte giyeceğim sadece ,niye abartaym ki
Dışarı için de iki 3 parça almıştım onları giyiyorum herhalde doğuma kadar kendime başka bir şey almam.Bayrama da herkes uzakta kimsemiz yok kime giyincez ki😑
Aynen bende günü kurtarmak için alıyorum sonrasında giyemeyeceğim için yazık yani. Ben hiç pijama almadım giyiyorum bol olanları falan😂

Kızlar bugün doymuyorum ya nasıl bir şey yemek yerken bile acıkıyorum 😬😬 bebişim zayıf acaba o mu istiyor 😜😜
Ayyy bi an doğuruyorum diye okudum doymuyorumu töbeee😂🤭 Aman psikolojimiz iyice doğurmak üzerine kaydı🤗
Az ve sık yemeye devam et son zaman enerji fazla gidiyor sık yeme isteği olusuyor insanda illa ki

Kızlaaaar ben kendime kıyafet bulamadım ya😂 dün lcw ya gittim mevsimlik bişeyler alayım diye 1 tane kısa kollu model ve 3 rengi vardı sadece deli oldum ya koskoca mağazada hamile giyim yok resmen. Şu an giyecek bir şeyim yok havalarda ısındı kaldım valla öyle 😂
Ya ben online da çok güzel elbise beğendim 2 tane ama beden yok 😢 başka da doğru dürüst hamile kıyafeti yok. En azından ben beğenmedim.

Ballı lokmammmmmmm
Pek iyi değilim
Çok sık nefes darlığım oluyor
Sağa yatsam olmuyor sola yatsam olmuyor
Otursam olmuyor
Bide elimde tendon zedelenmesi oldu. Kaldım tek elle perişan oldum 😢
Aaaaaaa balımm cok geçmiş olsun ya niye öyle oldun😒 bu zedelenmede nasıl oluyoya 😔 ayy allahımm ağrılarını dindirsin inşaallahhh

Kızlar bir de bir şey sorucam 3 gündür kafama çok takıldı ya benim bebiş zaten küçük kalmış genel olarak baş ölçümleri iki şakak arası olan BPD 3 hafta geri çıktı googledım çok kötü şeyler çıkıyor 😢 4 gün sonra yine randevum var sizlerin BPD değeri kaç? 3 gün önce bizim ki
BPD: 72,7
Baş çevresi : 283
Karın çevresi: 253
Femur: 59,4

Gerilim filmi izler gibii ne güldüm buna :KK70:

Normal doğuma ugraşmak istmiyorrrr demekkii dr

Canımm ben slepy yenidoğandan aldım ıslak mendil kokusunu falan beğendim peçeteside güzell

Gelll :rolleyes:

Aboovvvv :eek:ama sen zayıftın dimi ondan bukadar çabııkkk aldın
Kuzum yenidoğan döneminde kokulu olmasın kullanacağın.Hatta suda ıslatıp öyle kullan😘

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar bir de bir şey sorucam 3 gündür kafama çok takıldı ya benim bebiş zaten küçük kalmış genel olarak baş ölçümleri iki şakak arası olan BPD 3 hafta geri çıktı googledım çok kötü şeyler çıkıyor 😢 4 gün sonra yine randevum var sizlerin BPD değeri kaç? 3 gün önce bizim ki
32. hafta mı canım bu değerler?

Canım 31+4 de bizim değerler bu şekilde idi.Covid olduğum hafta idi gelişimi biraz duraksamıştı.
1650825960434430529064.jpg

Bazen geri kalır vs doktor kötü bir şey söylemedi ise bence kendini üzme.Google a bakarsak benim bu gece doğurmam gerekiyor😂Takılma sen internete.

Hiç hatırlamıyorum bpd diye yazdırıyor ama

X