2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bunda da verebilirim inşallah insan yaş aldıkça vücudu da değişiyor

Taburcu olduk canım bebegimin suyu vs iyi,sancıda çıkmayınca serviks uzunluğu da iyi çıkınca çıkardılar. Buna şükür 🥰

Çok şükür canım bende çok rahatladım kendimi nasil kastıysam banyo yapıp bor yatmışım 8 saat sonra açtım gözümü 🥲

🤗🥰😘

Sağ ol sweetim 🤗

Teşekkür ederim siz nasılsınız bebisler nasıl iyisinizdir inşallah 🤗

Hastanede çok yoruldum canım dogmadik çocuğu doğuracaktım neredeyse alttan muayene vs çok ugrastırdılar sürekli nst,ultrason. Her şey minik prensin iyiliği için tabi ki ❤
Dinlendim iyiyim şimdi çok şükür teşekkür ederim 🥰😊😘
Verirsin ya bence 😘

Pişik önleyici kremi unutma canım.Biberon emzik mama gerek yok bence.Doğumu nerde yapacaksın?Hastanede lazım olursa mama veriyorlar.Bebeğe toplam 3 tane zıbın takımı kıyafet olarak yeterli.Bebeğe çoraba gerek yok patikli alt giyeceği için.
Kendin için 1 tane daha gecelik/pijama koysan daha iyi olur kanama vs dısına cıkıp kirlenebiliyor. Nevresim takımı da lazım değil bence.Yeni yıkanmış seriyorlar.

Tarak koymayı unutma:)
Evet kremi de ekledim listeye aldım zaten kuzu pijamada eklerim aldım nasılsa 2-3 takım tarak kime kız banamı

Canım yapmaz ki asla
4 ay önce beşik aldım bırak kurmayı hâlâ holden yatak odasına taşımadı parçaları.
Ah ah söyletmeyin beni a dostlar 😓😓😓
Rahat bir karakter demekki sen hamilelikte boşver canını sıkma kendini de yorma doğumdan sonra bağır çağır,ben de öyle yapcam 😅

Bunda da verebilirim inşallah insan yaş aldıkça vücudu da değişiyor

Taburcu olduk canım bebegimin suyu vs iyi,sancıda çıkmayınca serviks uzunluğu da iyi çıkınca çıkardılar. Buna şükür 🥰

Çok şükür canım bende çok rahatladım kendimi nasil kastıysam banyo yapıp bor yatmışım 8 saat sonra açtım gözümü 🥲

🤗🥰😘

Sağ ol sweetim 🤗

Teşekkür ederim siz nasılsınız bebisler nasıl iyisinizdir inşallah 🤗

Hastanede çok yoruldum canım dogmadik çocuğu doğuracaktım neredeyse alttan muayene vs çok ugrastırdılar sürekli nst,ultrason. Her şey minik prensin iyiliği için tabi ki ❤
Dinlendim iyiyim şimdi çok şükür teşekkür ederim 🥰😊😘
Olsun olsun güzel haberlerle çıkınca o yorgunluk gözüne gozukmemistir bile😘🥰
Zamanında sağlıkla güzellikle gelsinler bebisler 🥰

Ben şu pompa gibi olanı aldım o daha kullanışlı
Yeni doğan için en iyisi o pompalar diyorlar canım bende bir tane alacağım, 6 aydan sonrada aspiratör kullanabilirmişiz öyle yazıyor nette. Tabi sınırlı bir şekildeymiş yine. Listeme ekliyorum senin pompalardan😊
El&ayak şişmesine ne önerirsiniz kızlar? :KK43:
Tuzu kesmek, bol su ve çok yorulmamak bolca dinlenmek sanırım. Ben sık sık uzanmaya çalışıyorum ayaklarımı dinlendiriyorum henüz şişme yaşamadım
Tendon zedelenmiş canım sağ elimi kullanamıyorum şu an
Geçmiş olsun canımm, seninde elini kullanmaman zorlamaman lazım iyileşene kadar. Sargıda mı elin?😞

Kızlar günaydın sizinle sohbet etmeyi özledim ya :) yazanlara soranlara cevap veremediğim herkesten de Allah razı olsun. Ben dün eve geldim. Annemde adanadan geldi 🙂 hastaneden çıkmadan önce kızımı görmeye gittim minnacık bişi vücudu hala kırmızı tabi. Yüzüstü yatırmışlar gözünü kapamışlar yüzünü göremedim maalesef. Ama iyi görünüyordu 🙏 bende kan uyuşmazlığı olduğu için bebek pozitifti onun tedavisi yapılıyor şimdi. Sizde durumlar nedir iyice ağırlaştınız tabi. Son ayların o güzel hallerini yaşayamadım siz bol bol yaşayın kızlar :)

X