2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya bu burun temizleme olayını hasta olduklarında yapmayacakmıyız
Yeni doğsada sürekli yapılacak bir şey mi bu o_O
Bende almadım hiç
Burunları çok tıkanabiliyor canım , hasta olmasalar bile atamadıkları için biraz tıkalı olsa emmelerini fln engelliyor . Kontrol edersin tıkanmadılar gerek olmaz tabi ama evinde bulunsun ister aspiratör ister serum fizyolojik

Yaaaaa hahahaha sizi yerimm amaaa bide
Suyum geliyorr bayy desem anlaki bu jou bak😂😂😂😂

Ayy evet kızzz baydı beniii yürüyorum arada sertleşti karnım arada sancı gibi oyy allahımm dışarda suyum gelmesinden korkuyom😀😀
Kiz böyle diye diye doğuracaksin bak benden söylemesi:))

Bu arada sertleşme bende de var özellikle de 1 saattir, sertlik hissedince ufaktan bir sancı gibi de oluyor. Daha cuma doktordaydim ne sancı xikti ne açıklık. Yoktur inş bir şey 🙃

Kiz böyle diye diye doğuracaksin bak benden söylemesi:))

Bu arada sertleşme bende de var özellikle de 1 saattir, sertlik hissedince ufaktan bir sancı gibi de oluyor. Daha cuma doktordaydim ne sancı xikti ne açıklık. Yoktur inş bir şey 🙃
Heee aynen kuzu aynen öyle oluyorrr
Aslında çok rahatımm esprisine diyorum hep nasıl geliyorsa öyle gelsin 🤭

Ayy evet kızzz baydı beniii yürüyorum arada sertleşti karnım arada sancı gibi oyy allahımm dışarda suyum gelmesinden korkuyom😀😀
🙊aman tövbe de kuzum saatine denk gelir fln. Çok dillendirme böyle şeyleri . Acele ettiğimde fln bnm de öyle bi sertlik oluyo kendimi kasınca. Ayy hele iğne yaparken ya 🙈

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlaaaar ben kendime kıyafet bulamadım ya😂 dün lcw ya gittim mevsimlik bişeyler alayım diye 1 tane kısa kollu model ve 3 rengi vardı sadece deli oldum ya koskoca mağazada hamile giyim yok resmen. Şu an giyecek bir şeyim yok havalarda ısındı kaldım valla öyle 😂

Kızlaaaar ben kendime kıyafet bulamadım ya😂 dün lcw ya gittim mevsimlik bişeyler alayım diye 1 tane kısa kollu model ve 3 rengi vardı sadece deli oldum ya koskoca mağazada hamile giyim yok resmen. Şu an giyecek bir şeyim yok havalarda ısındı kaldım valla öyle 😂
Trendyol dan bak canım iki gündür eşime kıyafet bakıyoruz birşeyler aldık ama herşey nasıl yüksek ya bir pantolon da 1199 lira etiket gördüm benim hiç marka takintm yok da eşim bakar öyle şeylere yazık valla aldık birşeyler de insan alınca mutlu olurdu eskiden ,şimdi yeni birşey alınca mutlu olamıyoruz pahalılıktan

M -Murphy sonunda kavustunuz belis kuşla 🤩🌸
Hamilelik nasıl gececk ne olacak derken bak bebiş doğdu,
Şimdi yeni bir bekleme surecindesiniz ama buda aynı hamilelik gibi bitecek kavuşacaksınız🎀
Bol sütlü güzel günleriniz olacak bir yandan da yeni doğum yapacaklara tavsiyelerin başlayacak,
Herşey geçiyor,
Allah her anı güzel geçirmeyi nasip etsin bizlere🥰
Şimdi nasılsın ,sen toparlanmissndri inşallah az da olsa artık rahat rahat gezeceğin günler geliyor bak yatmaktan da kurtuldun🌸

Trendyol dan bak canım iki gündür eşime kıyafet bakıyoruz birşeyler aldık ama herşey nasıl yüksek ya bir pantolon da 1199 lira etiket gördüm benim hiç marka takintm yok da eşim bakar öyle şeylere yazık valla aldık birşeyler de insan alınca mutlu olurdu eskiden ,şimdi yeni birşey alınca mutlu olamıyoruz pahalılıktan
Öyle valla ya kısa kollu tshirt lcw daki 100 lira şok oldum en fazla 50 lira eder yani. Şimdi lcw nın siteye baktım outlet de baya uygun şeyler var gibi bakalım olursa. Trendyola da bakayım

Öyle valla ya kısa kollu tshirt lcw daki 100 lira şok oldum en fazla 50 lira eder yani. Şimdi lcw nın siteye baktım outlet de baya uygun şeyler var gibi bakalım olursa. Trendyola da bakayım
Aynn hiç birşey kendi ederinde satılmıyor ya ,çok yazık insanlara vallahi geçinmek çok zor
Aynen outlet vs artk Allah ne verdiyse,zaten ne kadar giyeceksin ki kendime 5 takım pijama aldm hamilelik için eşim bugün hala.pijama takımı gecelik vs al diyo ev için dedim yazık ya bir buçuk iki aya bunlar giyilmeyecek bile hep uygun aldm yani hamilelikte giyeceğim sadece ,niye abartaym ki
Dışarı için de iki 3 parça almıştım onları giyiyorum herhalde doğuma kadar kendime başka bir şey almam.Bayrama da herkes uzakta kimsemiz yok kime giyincez ki😑

X