2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sağ olun kızlar hastanedeyim muayene vs iyi amnisure testi yapacaklar emin olmak için hafif hafif sancılarım başladı. Ben eminim su olduğuna ama inşallah değildir diye de dua ediyorum daha çok erken 😔
Dualarınızı eksik etmeyin bizden kendinize iyi bakın kızlar
İnşallah su değildir yaaa. Dualarımız seninle ve oğlunla🤲🏻 ara ara yaz habersiz bırakma bizi lütfen

Sağ olun kızlar hastanedeyim muayene vs iyi amnisure testi yapacaklar emin olmak için hafif hafif sancılarım başladı. Ben eminim su olduğuna ama inşallah değildir diye de dua ediyorum daha çok erken 😔
Dikkat edin kendinize. Dualarımız sizinle. Ya niye böyle oldu ki acaba 2 arkadaş da böyle erken erken😕

canım benimm inşaallahh güzel haberlerle çıkarsın hastaneden

İnşallah güzel haberler alırız, vakti geldiyse de sağlıkla hayırlısıyla olsun inşallah… dua etmez olur muyuz hiç. Senden haber var mı diye girip duruyorum siteye. Haberdar et bizi gelişmelerden

Sakin ol kuzu benimde öyleydi tahmin edebiliyorum 🤗 hatta bu böyleyse doğum sancısı nasıl demiştim 🙈
Aayyyy swoottt bu böyleyse vallahiii bagırtması çok normal nasıl bağırdımm mutfakta adam kostur kostur mutfağa geldi bu böyleyse doğuma gidene kadar hiç düşünemiyorum allahım yardım etsin😆

Evet 3 dikisim vardı diqtan görünen, içeriyi bilmiyorum:))

Aynı ben:)) çok terliyoruz bence👍

Bilemiyorum. Benim öğlen 1de yatisim yapıldı, doktor yiyip içmeyi yasakladı o dakikadan itibaren, 6bucukta kızım doğdu. Ne sonda ne lavman/lağman nasıl yazılıyorsa artık onları yapmadilar:)) çok şükür bir kaza da olmadı
Oyyy orda da dikiş ayrı zor olur ya 🙈

Allah yardımcın olsun kuzum. İnşallah değildir. Stres yapma inş yolunda gider her şey .

X