2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Hoşgeldiniz, sağlıcakla gelsinler bebislerimiz inşallah ☺

Çocuk: 1
Sat: 7 Aralık

Beni de ekler misin canısı

Sat 29 Aralık Balıkesir 1. Çocuk yaş 30 canım forumumuz hayırlı olsun
Affedersiniz sat nasıl 29 aralık oluyor son adet tarihiniz 29 aralıksa hala kanamanız devam ediyor ya da yeni bitti olması lazım değil mi ?

Kızlar kesesi görünen var mı ben bugün 4+6 da kese göremedi doktor sanki yuvarlak bişeyi çizdi ölçtü ama bana bişey demedi kan verdim ama zaten bu haftada erken dedi sizde durumlar nasıl

Kızlar kesesi görünen var mı ben bugün 4+6 da kese göremedi doktor sanki yuvarlak bişeyi çizdi ölçtü ama bana bişey demedi kan verdim ama zaten bu haftada erken dedi sizde durumlar nasıl
Kese için erken sanki ya. Ben de 4+6dayım. Hem tüp bebek doktoru hem de kadın doğum doktoru 7 ocakta muayene istediler kese için.

Benim şuan 6 haftalık 2 kere kanda baktırdım Dr. İstedi sonuçları attım kendisine randevum 12 Ocakta anca o zaman net görürüz dedi. Beklemedeyim. Ne zor beklemek

Yarın sabahti randevum ama az önce baya regl gibi kanamam geldi galiba düşük yapıyorum Hayırlısı Allah'tan...
Hemen doktorunuza gidin lütfen en azından erken müdahale ile kurtarabilirsiniz bebeğinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…