2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ay çok sevindim hiç gitmedim ben aslen sivasliyiz ikimizde,kayinpederim memurken en son görev yeri Turhal olmus. Merkez/yavşan mahallesi mi ne
Aaa evet doğrudur keşke bizde yakınlarda bi yerlerde olsaydık sürekli gidip gelebilseudik memlekete çok mutlu oldum valla

Çok şiddetli ağrılar değil, bende de hafif hafif dinlenince geçiyo sonra. İnşallah sağlıklıca alalım kucaklarımıza

Merhaba kızlar yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum hayırlı olsun sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah.
Bu sıralar ağrılar kramplar gayet normal rahim kendini hazırlıyor. Ama benim küçük bir kanamam olmuştu o yüzden erken gitmiştik doktora 2. Çocuğum erken doğmuştu riske atmak istemedik doktorum progestan başlattı önlem amaçlı.

Merhabaa ☺ Çok şükür bi kanamam yok sadece ağrı var oda dediğiniz gibi olabilir.

Tamam geldim Herkese merhaba ben de 4+5 teyim yeni öğrendim hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah Yarın doktora gidicem giden var mı folik asit ne verdiler yazar mısınız
Ben doktora gitmeden ogrenir ogrenmez folik aldim hemen basladim

Ben doktora gitmeden ogrenir ogrenmez folik aldim hemen basladim
Ben kimyasal gebelik geçirdiğimde omepa vm vermişti doktorum hamile kaldığımı öğrenene kadar içtim içinde folik asit olduğu için devam ettim biraz korktum açıkçası ama hamileliğin başından sonuna omepa kullananlar varmış doktor önerisiyle siz ne kullanıyosunuz

Bismillah diyerek bende topikte yerimi almak istiyorum. Kocaeli yaşadığım şehir. İlk çocuk olacak nasipse. Yaşım 33. Bat 24.11
Rabbim herkesin kucağına almayı nasip etsin sağlıkla

Bismillah diyerek bende topikte yerimi almak istiyorum. Kocaeli yaşadığım şehir. İlk çocuk olacak nasipse. Yaşım 33. Bat 24.11
Rabbim herkesin kucağına almayı nasip etsin sağlıkla
Hosgeldin canim Ekledim sağlıkla kucağına al bebisini

Assos marka folic 1 diye geçiyor bundn kullaniyorum ablam yeni dogum yapti o soyledi bacim 65 liraymis aldm basladm hemen

Herkese merhabalar güzel bir hafta olsun.
Ben doktora gitmeden folik asit başladım Ocean Methyl Folat 400 Mcg bu markayı aldım doktorum da 400 lük olduğu için benim için uygun devam edebilirsin dedi.
Bu akşam tekrar kan vereceğim bakalım artmış mı değerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…