2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Hemen doktorunuza gidin lütfen en azından erken müdahale ile kurtarabilirsiniz bebeğinizi
Bana çok sağlıklı bir gebelik gibi gelmiyor en başından beri, daha önce doğum yaptım onda herşey muazzam ilerlemişti.Bilmiyorum zorlamanın anlamı var mı, ne doğacak engellenebilir ne de düşecek diye düşünüyorum.

Orası öyle tabi ki canim alan da veren de Allah olacağın önüne geçemeyiz tedbir amaçlı dedim

Yarın sabahti randevum ama az önce baya regl gibi kanamam geldi galiba düşük yapıyorum Hayırlısı Allah'tan...
Kardeşim kan verken gerek değerin düşüyorsa zaten düşük yapiyosundur ne olur uzulme cunku kimyasal gebelik yani bebegi kaybetmen aslinda sagliksiz embriyoyu atıyor vucut .saglikli bir bebis icin hazirlaniyor rhmin uzulme ama kan ver

Kızlar kesesi görünen var mı ben bugün 4+6 da kese göremedi doktor sanki yuvarlak bişeyi çizdi ölçtü ama bana bişey demedi kan verdim ama zaten bu haftada erken dedi sizde durumlar nasıl
Kan degerlerine gore keseye bakiliyor eger illa bak diyosaniz alttan kesin gorunur ama tavsiye etmem gec dollenme olduysa bi kac gune gorunur.bende hala keseyi gormedim mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…