2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Benimde ilk yaptığımda belli belirsizdi yok gibiydi.
2 gün bekledim yine aydıydı tuvalete gittim idrarla birlikte kan geldi sonra adet oluyorum zannettim selpakla yokladım bir daha bişey gelmedi.kan tahlili yaptırarak öğrendim.erken olunca göstermiyor.

Benim de normalde hep 10/6 tansiyonum ara ara bende de olup geçiyor genelde karnım açken, dinlenip bişeyler atıştırıyorum. Ayrıca şekerim de düşüyor olabilir, hipoglisemi sınırındayım.

Ben de1haftada 1buçuk kiloya yakın verdim .mide bulantım daha başlamadı . Gebelik öncesinde aralıklı oruç yapıyordum . Hala da devam ediyorum . Bir sıkıntı yaşamıyorum .
Bende verdim 1.5 kiloya yakın daha keseyi görmedik şimdiden iştahım gitti ve midem çok hassaslaştı

Yaa çok teşekkür ederim. Günlerdir bel ağrısı eklem ağrısı çekiyorum çünkü. Dün burada doktor parol verdi deyince arkadaş, bir tane aldım, şimdi siz de yazınca iyice içim rahat etti. Ben de mi test yaptırsam acaba garanti olsun

Kizlar kizlar benimdr bir sorum var . Göğüs yanması oluyormu sizde de ? Yada olan varmı . Benim ara ara sol göğsüm aciyor nasil anlatayim içi alev alev yaniyo sanki

Geçmiş olsun tekrar. Benim de belim çok ağrımıştı hamilelikten diye düşündüm çünkü şiddetliydi baya. Fitil vermişti bana 4-5 gün önce doktor. Sabah akşam al 2 gün kullan bırak dedi iyi geldi cok şükür. Devam ederse parol al demişti. Ben henüz yaptıramadım testi de. Devlette deli sıra var özelde 200tlden aşağı yok şuraya bakayım buraya bakayım derken eve geldim. Dolanmam da sakıncalı ne bileyim. Yaptırmakta fayda var ama Allah korusun gebelikte etkileniyor heralde zor olunca

Doğrudur.. benimde kanamam olup duruyor.. ve birkaç gün geçip tekrarladi.. şuan yine var kanamam olması gerrktigi gibi gelmiyor adet sökülmuyor.. pedime bile damlamiyor sadece ssildikce geliyor.. tets yapicam tekrar bakalım cikmasin lazimm varsa aslında geç döllenme bile olsa en son ilişki 5 ocakda.. yani daha ne kadar erken olabilirki

Misafirlerim var bir de taziye çıktı dinlenmek hak getire

Sodayı akşamları ben de tüketiyorum, neden yasakladı cnm
Hiç bilmiyorum canım o sıra sormak aklıma gelmedi ama zararlı diye düşünüyor heralde yemeyeceğin içmeyeceğin şeyleri sayıcam dedi asitli içeceklerle beraber sodada dedi büyük balığıda yasakladı ancak hamsi dedi

Aaa bi zararı yok demisti bana aksine iyi gelir diye biliyorum
Benimkide tam tersi yasakladı canım bende anlayamadım yinede içmiyorum aslında başlarda mide gazıma çok iyi gelmişti deyince içmemeye başladım gidince yine sorarım

Selamm kızlarr
Sat 5 aralık 7 ocakta keseyi gördüm bebeği ne zaman görebilirim bilgisi olan var mıı

Selamm
Ben dün keseyi gördüm 10gün sonra kalp atışı için çağırdı bence senin gözükür kaç gün sonra çağırdı doktorun
28 ocakta çağırdı ama saatle günler hiç geçmiyor sanki benim ilk gebeliğimde boş gebelikti yine aynı şeyleri yaşamaktan da korkuyorum açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…