2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Az önce bend test yaptım çıkmadı birşey acaba benim durumunda seninki gibi olabilir mi diye düşündüm.. çunki kanamam adet kanamais değil zaten şuanda yok nerdeyse.. akıntıya döndü.. hayatımda böyle olmaz benim adetim..

Kızlar bende Eylül annesiyim. Çok kötü bulantılarım başladı. Şuan 6 haftalık tahminen sizde durumlar nasıl
Aynı canım kusmaktan bi hal oldum bi haftadır bende 7. Haftayı bugün bitirdim prilam verdi doktor reçetesizde alınıyo en zararsızı oymuş hamilelikte bi dene istersen bana biraz faydası oldu

Kızlar bende bugün bebeğin kalp atışlarını duydum çok şükür 7 sinde sadece kese görmüştük bugün bebeği de gördük kalp atışları normal çok şükür
Gözünüz Aydın canım Allah sağlık sıhhatle tamamına erdirdin darısı da başımıza

Canim progesteron hormonunu destekleyen bir ilac. Düşük ihtimali oldugunda veriyorlar doktorlar
Evet bana da başladı da aslında kafama takılan şu; bana günde 3 100mg verdi. Hap olarak mı fitil(vajenden) olarak mı daha rahat kullanırsın dedi. Hap istedim. Genel olarak fitil olarak daha etkili diye yazılar okudum ama güncel yorum göremedim ve kimseye soramadım. Bende küçük yuvarlak bir hap var onu hem ağız yoluyla hem vajenden uygulayabiliyomuyuz. Kafam karıştı bilgin varmı?

Ben hayatimda hic mide bulantısı kusma filan yaşamadım. Şuan yaşadığım mide bulantısı mi bilmiyorum. Ama ben bütün yemeklerden tiksiniyorum. Kokusu görünüşü ... Ve bu hayatta yemekten tiksinecek son insan benimdir. Hiç bir şey yiyesim gelmiyor. Ama yemem gerekiyor diye zorluyorum. Kokusu ve olmayan salata tarzı şeyler yapıyorum ya da sadece meyve. Gerçekten iştahla zevk alarak yek yemek istiyorum. Bu hassaslık ne kadar sürüyor 9 ay değil dimi?

Ağızdan alındığında çok yan etkisi oluyor diye biliyorum. Çok sersemletiyor ve uyku yapıyormuş. Hem fitil olarak kullanıldığında daha çok etki ediyor hem de yan etkisi olmuyor. Ben de kullanıyorum ama bendeki başka bi ilaç. Direkt fitil bendeki.

En son aldığım ilacı fitil şeklinde alsam olur heralde. Yani sabah öğle ağızdan yatarken fitil olarak. Hiç etki göremedim 4-5 gündür kullanıyorum hiç azalma olmadı da canım sıkılıyor. Ne kadar kullanımdan sonra etkisini gösteriyor onu da bilmiyorum gerçi.

Icindeki prospektüsü okudunuz mu?

Bence doktorunuza sorun belki sizdeki ilaç hem hap hem fitil olarak kullanılandan değildir. Etki göstermediğini de söyleyin belki dozunu artırır

Aynı canım kusmaktan bi hal oldum bi haftadır bende 7. Haftayı bugün bitirdim prilam verdi doktor reçetesizde alınıyo en zararsızı oymuş hamilelikte bi dene istersen bana biraz faydası oldu
Allah yardımcımız olsun canım mahfediyor beni bu bulantılar herşeyden tiksinir oldum deniyecem bu ilacı

İstanbul da olan kızlar hangi hastaneye gidiyorsunuz önceki doğum yaptığım doktorum fazlasıyla pahalanmis soklardayim gerçeklere geri döndüm resmen

Bence doktorunuza sorun belki sizdeki ilaç hem hap hem fitil olarak kullanılandan değildir. Etki göstermediğini de söyleyin belki dozunu artırır
Etki etmediğini söyledim daha fazlasını veremem bekleyip görücez dedi.sağlıksızsa vücut atmak ister biz daha fazlasıyla sağlıksızı tutmaya çalışırız dedi. Dozunu artırmadı. İnşallah geçer artık bu stres beni bitirecek.

İstanbul da olan kızlar hangi hastaneye gidiyorsunuz önceki doğum yaptığım doktorum fazlasıyla pahalanmis soklardayim gerçeklere geri döndüm resmen
Ben Anadolu yakasındayım canım henüz daha yeni yeni bakınıyorum kadın doğumcu. Bir tane bulmuştum özelde fazilet görgülü hoca. Naif birisi ilgili de. İstemediğin hiç bişry içinde diretmiyor. Şuan için onunlayız ama yedekte bakıyorum bi yandan.

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla gelsin. Normal gebelik testi yaptın mı peki hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…