2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Bizde ek gıdaya geçtiğimizden beri kaka sıklaştı ve katılaştı popişine sıkışıp kalıyor arada her şeyine zeytinyağı kat dedi doktor bol bol bende öyle yapıyorum ama yinede bence ek gıdadan dolayı katı yapıyorlar artık

Evet aynı durumdayım, sayı artması irmikle birlikte oldu sadece purelerde kıvam arttı ama sayı böyle değildi. Bugun suyu daha sık teklif ettim. Yarın zeytinyagı vereyim, bu hali eski alerji günleri travmamı tetikledi. Tahammülüm kalmamış, her bezde kaka görmeye

Bizde sabah bir kere yapardı sadece saati bile belliydi. Şimdi sürekli azda olsa kaka zormuş gerçekten. Ek gıdaya geçince zaten popomuz hemen kızardı teni hassas baya
Nedense çok popüler olan kişiler hakkıyla zaman ayirmazmis gibi geliyo hep, yine de bı bilgi alayım sağol cnm
Popülermiymiş bende paylaşımlarına bakıyordum arada. Evet haklısın ilgi az olabilir

Bizim de sabah bir kez ve gün aşırıya dönmüştü. Aynen bizim de kızarıklık oldu, hiç olmazdı

Canim ben biraz yaptim tüm eğitimlerde ağlamayı bekliyorsun hemen müdahale istenmiyor bu yüzden vazgecrim çünkü okuduğum bazı makaleler çocuğu aglatmama uzerine
Ben de ağlatmak istemiyorum zaten dayanamam.. ne bileyim belki bı günde cozuluyorsa ağlama işi dayanmak mantıklı gibi geldi, zira böyle de verimli bir anne bebek ilişkisi pek olamıyor gibi.. ister istemez uykusuzluğun verdiği huzursuzluk oluyor ikimizde de

Kizlaez uyku eğitimi araştırması yapanınız oldu mu, varsa isim rica edebilir miyim?
Ben kitap almıştım hamileyken.. bebeğiniz uykuyu çok sevecek, adı. Uykuyu ve bebeği anlatmış.. yöntemlere kısaca değinmiş ve kitap bitmiş yani kitapla olacak bir iş değilmiş.. ya da ben yanlış tercih yaptım..

Bizde havuç elma , muz elma karışımlarını çok seviyoruz. Versem her gün bir muz yiyecekte kabız olursa diye haftada iki veriyorum. Tatlı ya o yüzden bayılıyorlar bence
aynen bende onu hafta da 2 kere veriyorum içine zeytinyağıda koyuyorum kabız olmadı hiç çok şüküraynen tatlı diye yüksek ihtimal

biz doğduğundan beri her bez de kaka görüyoruz popomuzda nerdeyse haftada bir bi kızatma oluyo artık pişiğr alıştım desem yeridir.artık uzmanlaştım bu konuda en ufak bi kızarıklıkta hametan pomad sürüyorum geçiyo çok şükür

Alerjimiz tetiklendi muhtemelen bebek irmiğinden oldu, sabah 5 e doğru kaka yaptı yine azıcık ve karnından sürekli sesler gelip kivrandi yavrum. Makarna lütfen marka bebek irmiği şüpheli listeye alınmıştır. Süt alerjik anneler dikkatli kullansınlar, içerikte yok ama aynı bantta üretilmiştir ibaresi var. -Sunshine seni de etkiler muhtemelen eser miktarlar bilgin olsun.

Duymuştum bunu bende süreyim bakalım bugün umarım geçer

Canım ben bı ara arastirdim. Bu ağlatma işi bir günde çözülecek birsey değil minimum 3 gün maksimumu değişken deniliyor. Zaten bebek ağlaya ağlaya perişan oluyor ve sonunda çaresizlik ve yorgunluk sebebiyle uyuyor. Açıkçası bana çok saglikli gelmiyor bu şekilde. Tabiki tercih edenler var,her bebek için en iyisini annesi bilir ama şahsım adına ben tercih etmiyorum.

Öyleyse ben de yapamam, çaresizce uyuması durumu hiç iyi değil.

Ya çok üzüldüm. Kan da görünmez inşallah. Bizim de alerji tam gaz devam. Denemeler yaptım, sonuçlar kötü..
Ben de bu markayı alırım diyordum ama.. dikkat etmek lazım.
Bu eser miktarlar yüzünden bir toparlanamadık. ben paketli kabartma tozu ve vanilini debıraktım.

Peki benim şuan 2023 Ekim annelerinde olmam Yarabbim ikiz gibi çocuklarım olacak inşallah Ne acayip bir durumdayım ben yaa. Tekrar hamilelik tekrar doğum tekrar yine bebek ikizler en azından bir hamilelik bir doğum oluyo. çok farklı duygulardayım çoookkk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…