2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ya çok üzüldüm. Kan da görünmez inşallah. Bizim de alerji tam gaz devam. Denemeler yaptım, sonuçlar kötü..
Ben de bu markayı alırım diyordum ama.. dikkat etmek lazım.
Bu eser miktarlar yüzünden bir toparlanamadık. ben paketli kabartma tozu ve vanilini debıraktım.
İnşallah bakalim, doktorumuz alerjiden olmayıp kıvamlı olduğu için rahatlayamamistir o yüzden sık yapmıştır dedi ama şimdilik kullanmiycam bı sure.. yaparsam da miktari azaltıp, suyu artırırım. Denemeler iyi gitti bizim aslında biraz da ona güvenerek bişey olmaz sandım. İçim acıyo o ağladıkça, bugün su veriyorum bol bol, bakalım iyilesicez inşallah. Marka güzel aslında da aynı bantta üretim bizim gibiler için sıkıntı oluyor işte..

İnşallah bakalim, doktorumuz alerjiden olmayıp kıvamlı olduğu için rahatlayamamistir o yüzden sık yapmıştır dedi ama şimdilik kullanmiycam bı sure.. yaparsam da miktari azaltıp, suyu artırırım. Denemeler iyi gitti bizim aslında biraz da ona güvenerek bişey olmaz sandım. İçim acıyo o ağladıkça, bugün su veriyorum bol bol, bakalım iyilesicez inşallah. Marka güzel aslında da aynı bantta üretim bizim gibiler için sıkıntı oluyor işte..
Ne kadar su veriyorsun günlük? Fikir olması açısından soruyorum belli bir miktarı var mı

Kızlar bu cam rendeyi bir ben mi kullanamıyorum acaba ya saçma sapan bir şey rendelemiyor bile kayıp duruyor meyveler üstünde küçücük rende kısmı. İyi olsun diye weebaby almıştım ama hepsi aynı bence modellerinden belli. Büyük cam rende baktım bulamadım varsa bilen beni linkleyebilir mi

kızlar Ada yoğurdu seviyo ama bi arkadaşım meyveli yoğurtta ver daha faydalı hale geliyo falan dedi ama bilemedim ben yoğurdun tadını tek başına sevdi meyve katıo tatlanınca daha notmal yoğurdu yemezmi acaba drfim bi fikriniz var mı ?

kızlar Ada yoğurdu seviyo ama bi arkadaşım meyveli yoğurtta ver daha faydalı hale geliyo falan dedi ama bilemedim ben yoğurdun tadını tek başına sevdi meyve katıo tatlanınca daha notmal yoğurdu yemezmi acaba drfim bi fikriniz var mı ?
Faydalı dediği meyve+yoğurt yemiş gibi olur yani ekstra bir şey olmaz canım. Ben karıştırıyordum brokoli yoğurt yulaf bazen havuç bazen meyve doyuruculuğunu arttırması için.

Emzirmeye devam eden anneler, kahve içiyor musunuz gün içinde? Ben bir tane türk kahvesi içiyorum öğlen gibi.. bebeğimdeki uyku bölünmesine bu neden olabilir mi sizce? 🥺

Merhabalar. Alerjik bebis annelerine bir sorum olucak. alerji kaynakli kusma sutu aldiktan ne kadar sure sonra oluyor acaba yasayan var mi? Bizde kan testinde sut alerjisi cikti yumurta negatif hem deri hem de kanda. Fakat sutsuz yumurtali kekle basla demisti dr umuz . Ben tukettim keki ve yaklasik 1 saat sonra kustu. Acaba alerjen aldigi icin mi tedirgin oldum.

X