2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Benim baya kırmızıydi, kanama alanı da yok. Doktorum olabilir dedi şimdi kanama kesildi çok şükür

Buna rağmen sadece manurol verdi dr. Öldüm sancıdan resmen
Offf baya yüksekmiş. Sirke su temizliği deneyebilirsin. Bir de ben suyuna sirke koymuştum. Bi çay kaşığı benim 10 değerim ilk testim 32 idi sonra 8 oldu şimdi 10. Hiç ilaç kullanmadım. Monurol şimdi sağlık ocağı verdi. Kadın doğum doktorum da istersen kullan bizim için güvenli ilaç dedi. Belirtim yok benim idrarımda yanma da yok çünkü çok su içiyorum. Ama yine de oluyor kaçış yok.

Tü tü maşallah şarkısını armağan ediorum sana

Benim de akıntım gelince oluyor uzandığımda akıntım olmuyor hareket ettiğim zaman minim minik gelmeye başlıyor çöp enteresan Yarın kontrol var bakalım İnşaallah güzel geçer ve herşey yolundadır

Benim de 3 hafta öncesine kadar öyleydi canım ayakta durduğumda blrqz yorulduğumda kahverengi akıntı geliyordu dediğin gibi minik minik ama blr yerden sonra bitiyor hatta bugün okulda öğrencileri pikniğe götürdük epey yoruldum yol yürüdüm filan ama hiç leke gelmedi inşallah senin de yakında biter canım

Kız diyormuş bana canım
Canim seni umitlendirmek istemem ama nedense benim icime seninki kızmış gibi doguyor yaa cogu zaman hislerimde yanilmam iyide de kotude de hep genelde yanilmam. Yanildigim cok nadir olmustur ama hadi bakalim Rabbim gonlune gore versin bebitoo

Ayy 3 gün sonra söylerim canım artık kız mı erkek mi çok heyecanlıyım sağol yorumun için

Günaydın canlar hepinizin günü güzel geçsin❤ ben okulda maskeyi dünden beri çıkardım. Ne öğrenci ne öğretmenden kimse takmayınca çok soruyorlar neden takıyorsun diye.. sadece covid değil amacım gripten korunmaktı. Ona rağmen çok ağır grip geçirdim 2 hafta.. 3 gündür iyiyim çok şükür.. ama o kadar dikkat etmeye hasta olunca ve kimse takmayınca dün maskeyi çıkardım artık.. var mı benim gibi maske ikilemi yaşayan

Ben takmıyorum canım ama benim calıstığım okul hiç kalabalık değil 100 öğrenci vardır en fazla ve vaka oranı düşük bir bölgedeyim. ama kalabalık yerlerde avm hastane market falan oralarda takmaya çalışıyorum. aşı olduysan biraz daha rahat olabilirsin fazla kimseyle yakın durma yeterli bence. sürekli maske takıp derse girmek kendi nefesimizi solumak da zor.

Bizim okul çok kalabalık sabah 600 öğlen 600 ikili öğretim. Aşım var. hastanelerde marketlerde kesinlikle takıyorum. Dediğin gibi okulda yakınlaşmamaya çalışıyorum

Bizim okul çok kalabalık sabah 600 öğlen 600 ikili öğretim. Aşım var. hastanelerde marketlerde kesinlikle takıyorum. Dediğin gibi okulda yakınlaşmamaya çalışıyorum
Ben hala takıyorum canım bizim okul sizinkinden daha kalabalık 1600 öğrenci 2li eğitim benim gibi takmaya devam eden öğretmenler de var ve bir arkadaş vardı kız 8 haftalık filan hamileyken covid oldu ve bebeği karnında ölmüş bunu duyduktan sonra hiç çıkarmıyorum 3 hafta daha idare edeceğim

11 14 haftalar arası yapılıyor geç döllenme olması durumunda tam görünmeye bilir. Benim 5 gün geriydi randevuyu 12+6 ya verdi. Cuma inşaallah cinsiyeti de söyler. Üni hastanesi ya drun insafına kaldık.
Benim kansızlık var diye ilk gittiğim ünideki Dr demir kullan dedi. Sonra benim drum ısrarla kullanma erken bulantı yapar dedi.
Şuan olmadı ama kızımda oldu kesip tekrar başladık. Kestiğin zaman da çok hareketsiz kalma pıhtı atma durumu olmasın Allah korusun. bende de genetik sıkıntılı.
Ben de takmıyorum. Bayramdan sonra 2 hafta taktım. Sonra sınıfa girerken sadece fln derken bıraktım. 12. Sınıflara hep dersim. Onlarda şuan gelmiyor. Okul çok kalabalık ama kimse takmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…