2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar selam. Ben cok kötü kabız oluyorum. Kayısı kuru erik falan yiyorum zorla ama bugün 2 saat tuvalette oturdum kabus gibiydi . İlacta kullanmak istemiyorum zaten mide bulantısı İcin ilac ıcıyorım sürekli. Bir de sıvı tüketemiyprum . Yasayan var mı böyle.

Canım aç karnına kiraz veya erik ciddi anlamda bozuyor karnı denedin mi hiç?

Aile hekimine gittim o yaptı testi. Öyle bir belirtim de yoktu. Kültür de aldı ama çıkar mı bilmiyorum
Bilmiyorum ne kadar ise yarar ama Ben de su vaginal ph testlerinden aldim bugün topluca, her Gün yapmayi dusunuyorum. Ayda bir testle olacak birsey degil cunku. Beyaz dutu kaynat suyunu ic temizler insallah enfeksiyonu

Bilmiyorum ne kadar ise yarar ama Ben de su vaginal ph testlerinden aldim bugün topluca, her Gün yapmayi dusunuyorum. Ayda bir testle olacak birsey degil cunku. Beyaz dutu kaynat suyunu ic temizler insallah enfeksiyonu
Monurol şase verdi doktor. Kadın doğum doktoruna sordum kullan güvenilir ilaç dedi. Dut suyu yapamıyorum şekerim var benim

Canım aç karnına kiraz veya erik ciddi anlamda bozuyor karnı denedin mi hiç?
Canım beni bu hayatta hiçbir şey bozamıyor. Yani dünyanın en acısını yiyorum bozmuyor mesela. Ac karna erik su içiyorum sanki hiç yapmamışım gibi. Cok sacma. Ama normal zamanda da hiç ishal vs olmadı

Bende bugün doktor kontrolüne gittim 12 haftalik doktor demire başlamamı söyledi ama d vitamini 14 haftalıkken başlarız dedi

Canım geçmiş olsun. Mentollü şeyler baş ağrısına iyi gelir. Migren taşı diye satılan şakaklara sürülen baş ağrısına iyi gelen mentollü şeyler var ya sa nane yağı falan. (Benim evde hiçbiri yok kullanıp memnun kalan arkadaşlarımdan biliyorum ama ben olsam evimde vicks var şakaklara biraz sürüp masaj yapmayı deneyebilirdim. ama bu benim uydurma yöntemim. Tabi bilirkişilere danışmadan yapmamak gerekir

Sürekli böyleyim canım hamilelik sebepli değil yıllardır kabızlıkla mücadele veren bi insanım bir gün çabalarımla kabız değilsem 2. Gün en kötü 3. Gün kesin kabızımdr. Ben de cok zorlanıyorum maalesef ıkınmamak da gerekiyor ama ıkınmayınca da asla cıkmıyor. Allah yardımcımız olsun

Dut suyu hamilelikte güvenilir mi? Bende de enfeksiyon var büyük ihtimalle, yarın kontrolde bir idrar tahlili istemem bakalım. Monurol kullandım 3 hafta kadar önce o yüzden enfeksiyon çıkarsa başka şey deneyeyim diyorum. Bir de kuru dut yaş dut fark eder mi

Yarin bir sorun doktora isterseniz, benimki gunde bir tatli kasigindan birsey olmaz demisti, bulundugum yerde maalesef taze dut yok

Merhaba. Ben de ekoprin yüksek doz kullanıyorum. Kanamam olunca dr 3-4 gün kes dedi. Hemen depot iğne ve serum aldım. Ekoprin Tekrar başladım. Kese etrafında kanama alanı vardı o dökülebilir kahverengi akıntı olarak gelir endişe etme demişti. Kırmızı kan akmıyorsa endişe etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…