2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hamilelikte lökosit yükselmesi aslında normal kabul edilir. Önemli olan idrarda üreme çıkacak mı? Çıktıysa bile 100.000'nin üzerinde üreme olunca antibiyotik ilaç başlanıyor. Üzmeyin kendinizi bol su içi yalnızca.

Demir ilacı kabız yaptığı için duruma göre 12.haftada ya da daha geç başlanıyor. Bana vermedi mesela kabız olmadığım halde.
Ayyyyy ciddi misin iyi ki söyledin çünkü ben hamilelikten sonra da kabızlık yüzünden düzenli Gastroenteroloji hastasıyım zaten 12. Haftadan önce kullanmam o zaman teşekkür ederim

Yok canım bakmadan verdi
İstenilen kan testlerinin içinde demir oluyor canım
Benim 12. Hafta dün doktor erken bir şey söylemek için ama erkek gibi dedi sanki çıkıntı var dedi ve gelisimine göre erkek olduğunu düşünüyorum dedi çok heyecanlı bakalım değişir mi degismez mi
Bize kız dedi ama emin olmak için 14.ncu haftayı bekleyelim dedi

Benim annem 4. Aya kadar hamile olduğunu anlamamış. Çok dalga geçerdim sanırım ona çekmişim

Sen zarfı aç bakmadan fotosunu çek at özelden biz öğrenelim bari

Bu arada ben hala okulda söylemedim. Yayılmasını istemiyorum. Bu 3. Olacak hepsi peş peşe. Zümreme söylemeliyim ama dimi. Siz nasıl yaptınız.
Yahu nasıl saklıyorsunuz benim karnım kocaman

Eklentiler

• 565C1F1A-83F9-4D6B-8DD5-D6C2D5FB8494.jpeg
    86,2 KB · Görüntüleme: 98
ya doktorum da böbreklere yayılmayan enfeksiyon ateş yapmayan enfeksiyon düşük yapmaz dedi. Enfeksiyon rahim ağzın kısa ise daha önem taşır yoksa diğer türlü önemli değil dedi ama annelik delilik :)

Yahu nasıl saklıyorsunuz benim karnım kocaman
Maşallah karnınız çok büyümüş benimki böyle değil ancak pantolonlarımın düğmeleri kapanmıyor. Masa başı çalıştığım için sürekli düğme açık oturuyorum pantolon giydiğimde. Çocuğu sıkıştırma diye takılıyorlar ailem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…