2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar ocağınıza düştüm. Sabah 6'dan beri baş ağrısıyla uğraşıyorum. Gece iyi uyuyamadım ve tüm gün okuldaydım hava da ters rüzgarlı hepten başım ağrıdı. İlaçsız iyileştirme yöntemleriniz var mı ağrıdan midem bulanıyor artık.
ben önceki hamileliğimde başım ağrıdığına patatesi yuvarlak şekilde doğrayıp alnıma ve şakaklarıma koyuyordum üzerine tülbent bağlıyordum baya alıyordu ağrıyı. Bir de eczanelerde mentollü ağrı taşları var. O taşla masaj yapıyorsun. O da baya iyi geliyor.

Bilmiyorum ne kadar ise yarar ama Ben de su vaginal ph testlerinden aldim bugün topluca, her Gün yapmayi dusunuyorum. Ayda bir testle olacak birsey degil cunku. Beyaz dutu kaynat suyunu ic temizler insallah enfeksiyonu
testin adı ne acaba? eczaneden mi aldınız internette var mı? Ben de alabilirim sık yaşıyorum idrar yolu enfeksiyonu

Grubun ilk cinsiyetini ogrenen sen olucaksiin sanirimm 🥰 cok heycanliii, benimde kontrolum yarin 13. Haftamizi dolduruyoruz ama cinsiyet soylermi bilmiyorumm 🙈
Test yaptirmasaydim doktor 13ten sonra hatta bazen 16da görünür dedi ama ona giden raporda var tabi direkt kromozom bilgisi. Ayyy daha kesin öğrenen yok aramızda değil mi doğru sanırım ilk olacak çok heyecanlıyım saatler bile geçmiyor

Ben hala takıyorum canım bizim okul sizinkinden daha kalabalık 1600 öğrenci 2li eğitim benim gibi takmaya devam eden öğretmenler de var ve bir arkadaş vardı kız 8 haftalık filan hamileyken covid oldu ve bebeği karnında ölmüş bunu duyduktan sonra hiç çıkarmıyorum 3 hafta daha idare edeceğim
6 ve 7 hafta da çok ağır grip oldum doktorum bence sen covidsin dedi. En son 7+5 te kontrole gitmiştim çok şükür herşey yolunda dediler. Bugün 9+4 ve saat 15.45 te kontrolüm var inşallah güzel haberleri yazarım buraya 🤲

Gunaydın kızlar. Benım beta cok yuksek gıtmesıne ragmen bulantılar bekledıgım gıbı seyretmedı. Hafif ve arada oluyor son bir haftadır. Kızımda o kadar duzenlıydı ki. Sabah 7de bulantı baslar 8 de yukselır 9 da azalısa giderdi. 8 haftada istifralar baslayınca o bile hep aynı saattr olurdu 😁 Siz de durumlar nasıl

Gunaydın kızlar. Benım beta cok yuksek gıtmesıne ragmen bulantılar bekledıgım gıbı seyretmedı. Hafif ve arada oluyor son bir haftadır. Kızımda o kadar duzenlıydı ki. Sabah 7de bulantı baslar 8 de yukselır 9 da azalısa giderdi. 8 haftada istifralar baslayınca o bile hep aynı saattr olurdu 😁 Siz de durumlar nasıl
Hic yok bulantim ama etli yemek yapma fikri bile rahatsiz ediyor.Sabah 05.30 da uyaniyorum :/

Canım bende geç başladı 10. Haftadan sonra şu an 12+0 çok nadiren oluyor ama zaten pek yoktu olduğu zamanda da

Test yaptirmasaydim doktor 13ten sonra hatta bazen 16da görünür dedi ama ona giden raporda var tabi direkt kromozom bilgisi. Ayyy daha kesin öğrenen yok aramızda değil mi doğru sanırım ilk olacak çok heyecanlıyım saatler bile geçmiyor
Benim 12. Hafta dün doktor erken bir şey söylemek için ama erkek gibi dedi sanki çıkıntı var dedi ve gelisimine göre erkek olduğunu düşünüyorum dedi🙈 çok heyecanlı bakalım değişir mi degismez mi😁

Bir kere bile midem bulanmadı.

Tüm cevaplayan arkadaşlarıma teşekkür ederim❤️ peki herkes demir ilacına 12. Haftada mı başlayacak. Neden bu kadar sorguladınız diyen olursa (dr sürekli anlaşmalı olduğu firmaların ilaçlarını yazıyor gibi hissettim ben de kendimce araştırıp bilgi edinmek istiyorum.)
Demir ilacı kabız yaptığı için duruma göre 12.haftada ya da daha geç başlanıyor. Bana vermedi mesela kabız olmadığım halde.

X