2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Demi ya muhakak belirti yaşar insan. İçim ferah olduğumu hiç düşünmüyorum. Bazı enfeksiyon hastalıkları tetikliyormuş değerleri. Ortakulak iltihabı mesela. Bende var Ortakulak iltihabı.

Benim 6 yasında bir de kızım var ama sanki ilk gebeligim gibi heyecan arada bekleriz aramıza

Demi ya muhakak belirti yaşar insan. İçim ferah olduğumu hiç düşünmüyorum. Bazı enfeksiyon hastalıkları tetikliyormuş değerleri. Ortakulak iltihabı mesela. Bende var Ortakulak iltihabı.
Geçmiş olsun canım, doğru yönlendiren bir doktorun olması çok önemli. İnşallah bebişi etkilemez, ne zaman geçirdiğinde dair bir test yapıyorlar. Yaptılar mı?

Benim 6 yasında bir de kızım var ama sanki ilk gebeligim gibi heyecan arada bekleriz aramıza
Maşallah Allah bağışlasın ikisini de benim ilk bebeğim, aradan 5 ay geçti ama sanki hiç bu hamile olmamışım gibi hissediyorum ne çabuk geçti zaman Allah sağlıcakla kucaklamanizi nasip etsin inşallah geçen yıl bu zamanlar bende sizin haftalarınızda idim insan o anları özlemiyor değil belki bana da nasip olur 2.kere anne olmak

Aynı canım bende 12. Haftada gitmiş olacağım hem 2li test için yönlendirir hem rahim ağzı uzunluğumu ölçer
Merhabalar ben de haftaya 2li test için gidiyorum rahim ağzı uzunluğu ölçümü ne için? Ben de talep etmeli miyim ? İlk gebelik bilmiyorum
Kızlar güzel anneler hiç mi kahve içmiyorsunuz ya ?
Ben öncesinde her gün Türk kahvesi, sınırlamadık çay kahve tüketirdim ama canım resmen istemiyor kokusu bile miss gibi gelmiyor
Sağol canım. Yapacaklar, randevu aldım perinatoloğa 3 hazirana. Daha öncesine bulamadım malesef.
Umarım güzel haberlerle gelin

Kızlar merhabalar ben günlerdir girmiyordum nasılsınız göbüşler büyüyor mu son iki gündür karın bölgem çok şişti noluyor çok erken değil mi ben 51 kiloyla hamile kaldım hep karnım çok az olur diye düşünürken birden büyümüş gibi geliyor

Benim 2.gebelik 7.hafta içindeyim ama gbüşüm cok az cıktı cidden sasırtıcı sert tam gebe göbüşü sizin ileride birde zayıflarda daha cabuk cıkıyor diyorlar

Geçmiş olsun canım çok yakın sanki küçük bi değer yanlışlık vardır belki de etki etmicek kadar küçük bi değerdir İnşallah Bebişini sağlıkla alacaksın kucağına

Bence de canım belki de o yüzden değerin yüksek çıktı farklı doktora görünüp onların görüşünü almak çok önemli Allahın izniyle hiçbir şet olmayacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…